içinde

ConsenSys, ETH Merge Anısına Ücretsiz NFT Verecek

Blockchain geliştirme şirketi ConsenSys, yaklaşmakta olan Ethereum Merge’ini anmak için bir dizi yeşil NFT piyasaya sürüyor ve bunlar tamamen ücretsiz olacak. 

ConsenSys, “Merge, Ethereum’un karbon ayak izini %99,95 oranında azaltırken, güvenliği artıracak ve gelecekte fırsatlar yaratacak.” yorumunda bulunurken, Merge’i kutlamak için, herkesi Ethereum mainnet’deki ilk sürdürülebilir NFT drop’larından birine katılmaya davet ediyor.

ConsenSys bu hafta “Regenesis” adlı bir NFT koleksiyonu yayınlayacağını duyurdu. Merge’den ilham alan Regenesis, sürdürülebilirlik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik konseptleri üzerine tasarlandı.

ConsenSys, sınırlı sayıda üretilen NFT’lerin, 10 ile 16 Eylül arasında bir sürede planlanan Merge gününde ücretsiz olarak mint’lenebileceğini duyurdu. NFT’ler Merge gününde saat 16:00’dan itibaren piyasaya sürülecek ve claim window 72 saat boyunca açık kalacak.

Gas veya işlem ücretleri dışında NFT mint’lemek ücretsiz olacak ve kullanıcılar istedikleri kadar NFT mint’leyebilecekler. Protocol Guild’in bir parçası olan Ethereum contributor’ler, NFT koleksiyonunu içeren bir airdrop alacak.

ConsenSys, koleksiyonu tasarlamak için sanatçı ve illüstratör Chris Skinner ve animasyon firması Keithcity Group ile ortaklık kurdu.

ConsenSys, pazar lideri bir blockchain teknolojisi şirketidir. Ürünleri arasında Codefi, MetaMask, Diligence, Quorum, Infura, Truffle bulunuyor.

Mint Hakkı Nasıl Kazanılır?

Mint hakkı kazanmak oldukça basit. İlk olarak consensys.net/merge/ sitesine girmeniz gerekiyor.

Image

Ardından “BE THE FIRST TO KNOW” butonuna tıklayıp e-mail adresiniz girmelisiniz. İşlem bu kadar basit. Detaylar ilerleyen günlerde mail aracılığıyla açıklanacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

TrustFi Launchpad – Eylül IDO Takvimi

Near Protocol’de Yardımcı Platformlar