içinde

CoinOxs Safe Nedir?

Safe, blockchain ağlarının eklentilerini ve kişisel soğuk cüzdanları kullanarak birden fazla kişinin ortak işlem yapma kolaylığını sağlayan çok imzalı bir üründür.

Safe, firmaların kendi kurum içi ya da kurum dışı projeleri için çoklu imza teknolojisini kullanmalarını sağlayan bir hizmettir. Hem B2B olarak firmaların projelerine destek aynı zamanda B2C’deki müşteriler için bir kolaylık olarak CoinOxs tarafından hizmete sunulmuştur. OXS Safe, Tron ağındadır.

CoinOxs Safe Nelere Çözüm Buluyor?

Sorun: Büyük hacimli işlemler için çok imzalı çözümler arayan bankaların, saklama problemlerini tek taraflı onaylanmasıdır.

Çözüm: Ortak varlıkların yönetimi daha kolay.

Sorun: Merkeziyetsiz ödemelerde onay sorunu.

Çözüm: Anlaşılabilir arayüz tasarımı.

Sorun: Diğer uygulamalarda işlemleri onaylamak için gereken kişi sayısının seçilememesi.

Çözüm: Daha hızlı onay mekanizması.

Resmi Linkler

CoinOxs Nedir?

CoinOxs, kullanıcıyı geleneksel teknoloji platformlarından blockchain odaklı sistemlere geçişini kolaylaştıran bir ağ olarak hareket ediyor. Amacı, bu yeni merkeziyetsiz dijital dünyayı günlük iş ve hayata kolayca entegre etmeyi sağlamaktır.

2019 yılında Türkiye pazarına giriş yapan CoinOxs, kullanıcılara güvenli Blockchain hizmet ve ürünlerini yüz yüze iletişim ile sunuyor. CoinOxs’un Nişantaşı’nda bulunan ve Blockchain ürünleriyle özelleştirilmiş teknoloji mağazası, dünya kripto para sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Kripto para piyasasındaki en güvenli soğuk cüzdan üreticilerinden Ledger’ın Resmi Türkiye distribütörü olan CoinOxs, kullanıcı deneyimini en üst planda tutmayı hedefleyerek sadece Türkiye değil; dünya çapında benzersiz bir hizmet sunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Eski OpenSea Çalışanı Insider Trading Nedeniyle Tutuklandı

2022’de Gerçekleşecek Kripto Trendleri