in , ,

CoinMarketCap, Geçen Haftanın En Çok Görüntülenen 20 Metaverse Projesini Paylaştı

CoinMarketCap

CoinMarketCap, kullanıcılarının geçen hafta en çok görüntülediği 20 Metaverse projesini paylaştı.

Paylaşılan listenin ilk sırasında Radio Caca yer alırken, listenin ikinci sırasında Decentraland yer aldı. CoinMarketCap’e göre rapor; Metaverse projelerinin gerçek zamanlı olarak elde ettiği farklı ziyaretçilerin sayısını, sayfa görüntülemelerini ve diğer zincir içi analizleri içeriyor. Listede ikinci sırada yer alan Decentraland’ı listenin üçüncüsü olarak CryptoCars takip ediyor.

Gelecek Vaat Eden Blockchain Projeleri

İleriye yönelik olarak Bloktopia, izlenme sayısı açısından şaşırtıcı bir performansla 4. olurken; onu 5.olarak Star Atlas takip ediyor. Ayrıca; şu anda 6. sırada yer alan SandBox, birçok görüntüleme aldı. Bu metaverse projeleri, son haftalarda ne kadar başarılı olsa da her yeni haftaya daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici bir performansla hazırlanıyor. Aşağıda, kullanıcıların CoinMarketCap web sitesinde en çok araştırdığı ve görüntülediği metaverse projelerinin listesi bulunuyor.

CoinMarketCap, resmi Twitter sayfasında hazırladığı listeyi paylaştı. Ayrıca; Twitter kullanıcılarından en sevdikleri Metaverse projesinin açıklanan listede yer alıp almadığını bulmalarını istedi. CoinMarketCap, bununla kullanıcıların favori metaverse projelerinin listede zirveye çıkıp çıkmayacağını anlayabilmelerini amaçlıyor. Bu davranış, diğer birçok blockchain tabanlı proje için dijital alanda devrim yaratmayı amaçladığından tüm metaverse evreni için dikkate değer bir başarıdır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için Telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Joe Biden, Kriptopara Altyapı Tasarısını Yasalaştırdı

Bitcoin

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizi | 17 Kasım 2021