in , ,

Coinlist, Biconomy ICO’sunu Duyurdu

Coinlist’te ICO’su gerçekleşecek Biconomy nedir ve ICO’suna nasıl katılınır?

Biconomy

Biconomy, Web 3.0’ı sorunsuz ve yaygın hale getirmek için geliştirilen çok zincirli işlem altyapısıdır. Biconomy’nin tak ve çalıştır API’leri sayesinde, merkeziyetsiz uygulamalar yani dApp’ler, kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından erişilebilir hale gelir.

Biconomy, gazsız işlemler, anında zincirler arası transferler ve esnek gaz ödeme seçenekleri gibi özellikler aracılığıyla blockchain baş ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Satış 14 Ekim TSİ 20:00’da başlıyor ve iki genel seçeneğe sahip:

Opsiyon 1

  • Arz: 40,000,000 BICO tokeni
  • Fiyat: token başına 0.25 $
  • Kilit süresi ve açılımı: 23 Kasım 2021’den itibaren 3 aylık doğrusal açılım

Opsiyon 2

  • Arz: 10,000,000 BICO tokeni
  • Fiyat: token başına 0.15 $
  • Kilit süresi ve açılımı: 23 Kasım 2021’de veya buna yakın bir tarihte %10’luk kilit açılımı, ardından 6 aylık bir uçurum ve bu 6 aylık boyunca aylık açılım

Kayıt için son tarih 12 Ekim 2021 TSİ 02:59’dur.

  • Bu ön satışa kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Biconomy Nedir?

Biconomy, Web 3.0’ı daha kullanışlı, birlikte çalışabilir ve birleştirilebilir hale getirir. Çok zincirli geçiş altyapıları, Web 3.0’ın tüm avantajlarının Web 2.0’ın sezgiselliği ile birlikte gelmesini sağlamak için 70’den fazla dApp için günlük yaklaşık 50 bin işlemi işler.

Kullanıcılar, cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağladıkları, herhangi bir zincir veya L2/rollup’taki fonlarına anında eriştikleri ve tamamen gazsız bir deneyimin keyfini çıkardıkları basit bir çoklu zincir deneyimi bekleyebilirler.

Biconomy konusunda heyecanlanmamızın birkaç nedeni:

  1. Kullanılabilirlik: Biconomy, kullanıcıların gaz ödeme, doğru ağı veya zinciri seçme, hızlı başarılı bir işlem sağlamak için kara büyü yapma gibi blockchain temelleri hakkında endişelenmelerine gerek olmadığı, gazsız bir gelecek sağlar. Her şey sadece sorunsuz çalışmalıdır.
  2. Birlikte Çalışabilirlik: Biconomy, çok zincirli bir gelecek için inşa ediyor, ancak kullanıcıların bunun çok zincirli olduğunu bilmesine gerek yok. Her şey hızlı, uygun fiyatlı ve ölçeklenebilir ancak kullanıcılar, zincirler arası aktarımlar ve işe yerleştirme gibi acı verici yavaşlamalar gibi ek hayal kırıklıklarıyla uğraşmazlar. Biconomy, bunları başlık altında ele alır, böylece kullanıcı sorunsuz bir birlikte çalışabilirlik deneyimine sahip olur.
  3. Birleştirilebilirlik: Biconomy, herhangi bir dApp’e daha iyi ve daha basit bir kullanıcı deneyimi eklemeyi bir lego parçası eklemek kadar basit hale getirir. API’leri ve SDK’ları, tüm büyük zincirlerde ve çok çeşitli kullanım durumları için herhangi bir dApp’e entegre edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Bitcoin

Bitcoin Dominance ve Altcoin Fiyatıyla İlişkisi

Windows 10 DNS

Windows 10 İşletim Sisteminde DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir?