içinde

Coinbase Pro Veda Etmeye Hazırlanıyor! Peki Yerine Ne Geliyor?

Popüler kripto borsalarından Coinbase’in yan kuruluşu olan ve profesyonel kullanıcılara hizmet sunan Coinbase Pro operasyonlarını yıl sonuna kadar aşamalı bir şekilde sonlandırılacağı duyuruldu.

Coinbase.com’dan bağımsız olan Coinbase Pro’nun yerini Advance Trade alacak. Advance Trade Coinbase uygulaması ve sitesinde yer alacak.

Şirket bu sayede, yatırımcıların Coinbase ve Coinbase Pro arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalmalarını önlemeyi umuyor.

“Coinbase Pro’yu sonlandırmak için somut tarihler paylaşmaya hazır olduğumuzda müşterileri tekrar bilgilendireceğiz.”

Coinbase, her ne kadar perakende kullanıcıları için Coinbase Pro’dan çok daha kullanıcı dostu ve erişilebilir olsa da her işlemde sabit işlem ücretleri ve komisyon ücretleri alır. Coinbase Pro’nun Coinbase’den önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri sunmaktadır. Coinbase, Advance Trade’in Pro ile aynı hacme dayalı ücretleri sunmaya devam edeceğini vurguladı.

Coinbase yetkilileri tarafından yapılan açıklamada değişmeye isteksiz olabilecek kripto yatırımcılarını kazanmayı umuyor.

“Advance Trade, Coinbase Pro’nun tüm özelliklerine sahiptir, ancak yapılacak olan alım satımları daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için en kusursuz Coinbase deneyimi için “upgrade” edilmiştir.”

Advanced Trade’in “daha derinlikli teknik analiz, gelişmiş gerçek zamanlı emir defterleri ve TradingView tarafından desteklenen grafikler” sunduğu iddialar arasında.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Stablecoin Hakimiyeti Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

XRP, SNX, ZIL, NEAR, DYDX ve ICP Güncel Teknik Analizleri I 23.06.2022