in

Coinbase Pro $MASK ve $RLY’yi Listeliyor: MASK ve RLY Nedir?

Mask

Coinbase Pro bugün Mask Network ($MASK) ve Rally ($RLY)’yi listeliyor.

Coinbase Pro internet sitesinden açıklanan bilgiler aynen şu şekilde:

İşlem öncesi Coinbase Pro hesabı. MASK & RLY desteği, Singapur hariç Coinbase’in desteklediği yargı bölgelerinde genel olarak mevcut olacaktır. MASK New York sakinleri için mevcut olmayacaktır. İşlem, likidite koşullarının karşılanması durumunda 15 Temmuz Perşembe günü Pasifik Saati (PT) 08:00’de veya sonrasında başlayacaktır.

Mask Network ($MASK) Nedir?

Mask Network ($MASK), popüler sosyal medya platformlarının kullanıcılarının kripto para göndermesine, merkezi olmayan uygulamalarla etkileşime girmesine ve şifreli içerik paylaşmasına olanak tanır. MASK token sahipleri, MaskDAO adlı merkezi olmayan özerk bir organizasyon aracılığıyla ekosistem girişimlerine oy verebilir.

Rally ($RLY) Nedir?

Rally ($RLY), Rally ağına güç sağlayan bir Ethereum tokenıdır. Rally, içerik oluşturucuların ve çevrimiçi toplulukların kendi kripto para birimlerini başlatmalarını sağlar. Hayranlar, bu “sosyal tokenlar” olarak adlandırılanları oluşturarak, yayınlanmamış içerik veya ürünler gibi avantajlara erişebilirken, içerik oluşturucular yeni gelir biçimlerinin kilidini açabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Kriptopara Piyasası Küçük Yükselişlerle Güne Başladı

DeFi Platformu Bondly Finance Saldırıya Uğradı: Fiyat %70’e Yakın Düşüş Yaşadı