in ,

Coinbase Listelemesi Haberi Sonrası Shiba Inu’de Son Durum Nedir?

shitcoin

Shiba Inu, trader’ların Coinbase listelemesine tepki vermesiyle direncin 0.000009 USD’nin üzerine çıkma girişimlerini sürdürüyor. Bu tür bir listeleme, birçok trader’a, kriptopara birimi için yükseliş gösteren Shiba Inu’yu satın alma fırsatı sunuyor.

Bu arada, Bitcoin 48,000 USD seviyesinin yakınında takılı kaldı. Bitcoin bu direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarırsa, Shiba Inu da dahil olmak üzere tüm kripto piyasası için yükseliş olacak ek bir yukarı yönlü ivme ortaya çıkabilir.

Shiba Inu (SHIB) Nedir? Nasıl Alınır? Shiba Inu'nun Geleceği Var mı?

Diğer kriptopara birimleri çoğunlukla yükseliyor. Ethereum kısa süre önce direncin üzerine 3,600 USD’den yerleşmek için bir girişimde bulundu. Dogecoin direnç seviyesini 0.2570 USD’de test ederken XRP 1.09 USD yakınında işlem görüyor.

Teknik Açıdan Shiba Inu’de Son Durum

Shiba Inu kısa süre önce 0.0000095 USD’lik direnç seviyesinin üzerine yerleşmek için bir girişimde bulundu, ancak yeterli yukarı yönlü momentum geliştiremedi ve geri çekildi. RSI, son ralliye rağmen ılımlı bölgede kalmaya devam ediyor, bu nedenle doğru katalizörlerin ortaya çıkması durumunda ek yukarı ivme kazanmak için bolca alan var.

SHIBA INU Nedir? - Gündemcoin

Şu anda, Shiba Inu’nun yakın vadede yukarı yönlü ivme geliştirme şansına sahip olması için 0.000009 USD’nin üzerine çıkması gerekiyor. Shiba Inu 0.000009 USD’nin üzerine çıkarsa, 0.0000095 USD son zirvelerde bulunan bir sonraki direnç seviyesine yönelecektir.

Bu seviyenin başarılı bir şekilde test edilmesi, psikolojik olarak önemli olan direncin 0.000010 USD’de test edilmesinin yolunu açacaktır. Shiba Inu 0.000010 USD’nin üzerine çıkmayı başarırsa, 0.0000105 USD’den dirence doğru hareket edecek.

Destek tarafında, Shiba Inu için en yakın destek seviyesi 0.0000085 USD’de bulunuyor. Shiba Inu’nun bu seviyenin altına düşmesi durumunda, 0.000008 USD’de desteğe yönelecek.

0.000008 USD’nin altındaki bir hareket, desteğin 0.0000077 USD’nin test edilmesinin yolunu açacaktır. Shiba Inu bu seviyenin altına yerleşmeyi başarırsa, 0.00000745 USD’de bulunan bir sonraki desteğe yönelecek.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Akıllı Hastaneler: Sağlık Hizmetlerinin Geleceği mi?

kriptopara

Ethereum, Polygon ve Algorand Fiyat Analizi | 17 Eylül 2021