in ,

Coinbase Commerce DOGE ile Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı

Kripto endüstrisi her geçen gün yükselerek daha ileri seviyelere gidiyor. İçinde bulunduğumuz dijital dünyada bu yükseliş oldukça dikkat çekiyor. Finansal devler, balinalar, milyonlarca kripto sever yatırımlarını kriptoparalarda değerlendiriyor. Bu süreçte de Coinbase Commerce müşterilerini kripto ile ödeme yapmaya teşvik ediyor. Coinbase’in ticaret platformu kullanıcılarına şimdi de Dogecoin (DOGE) ile ödeme yapma olanağı tanıyor. Ek olarak toplamda 6 kriptopara daha ödeme seçenekleri arasında bulunuyor

Coinbase Ticaret Platformu DOGE Kabul Ediyor

Şeffaf finansal network ağı müşterilerine Coinbase Commerce’in olduğu dünyanın her yerinde kripto ile ödeme yapma şansı tanıyor. Nasdaq tarafından da listelenen bu kripto alım satım platformu Coinbase, kripto piyasalarına Dogecoin’in adapte olmasını duyuruyor.

Dogecoin

Coinbase Commerce attığı tweette şunları yazdı:

“Artık Dogecoin (DOGE) ile kripto ödemeleri kabul ettiğimize dair sizlere kısa bir mesaj!”

Haziran başında Coinbase borsası Dogecoin listelemesi yaptığını da duyurmuştu. Bu haberin de üzerine artık kullanıcılar Doge ile alım, satım, dönüştürme, değer depolama ve gönderme işlemlerini Coinbase’in yer aldığı her yerde yapabilecek hale geldi.

Bu da ilginizi çekebilir: Dogecoin Taklidi Kriptoparalar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Binance, Clover Finance (CLV) ve Quant Network’ü (QNT) Listeliyor

Goldman Sachs

Goldman Sachs DeFi ETF’lerine Hazırlık Yapıyor