in

Coinbase, 3 Bölümlük Bored Ape Animasyonu Yayınlayacak

Coinbase, Bored Ape NFT koleksiyonuna yönelik kısa bir animasyon film serisini hayata geçirecek. Söz konusu olan kısa film, üç bölümden oluşacak ve Coinbase’in NFT pazar yerinde sunulacak.

Coinbase tarafından yapılan açıklamalara göre, üç bölümlük kısa filmin adı “The Degen Trilogy” olacak. Seride, The Bored Ape Yacht Club karakterleri yer alacak.

“The Degen Trilogy”, Yuga Labs’ın onayı ile hayata geçecek. Filmde yer alacak karakterler ise BAYC koleksiyonunda yer alan 10.000 Bored Ape NFT karakterleri olacak. Bu doğrultuda serinin, NFT.NYC’de haziran ayında gösterime girmesi bekleniyor.

Yapılan teknik gelişmeler doğrultusunda Coinbase, seriyi kendi NFT pazar yerine bağlantılı olarak geliştirdi. Bununla birlikte Coinbase, Bored Ape topluluğu ile etkileşime girmek için BAYC NFT sahipleriyle birlikte çalışacak ve karakterlerini filmde potansiyel olarak öne çıkaracak.

Coinbase’in Eğlence ve Kültür Pazarlama Direktörü William Swann, şu açıklamaları yaptı:

Bored Ape Yacht Club topluluğundan ilham aldık ve onları bu filmi bizimle birlikte yaratmaya davet etmekten heyecan duyduk.

Coinbase’de çalışan bir diğer temsilci, kısa filmlerin gösterim ve görüntüleme bilgilerine yönelik yakın bir zamanda açıklama yapılacağını söyledi. Film sitesine erişmek için gerekli olan Coinbase cüzdanının, filmi izlerken gerekli olmadığını açıkladı.

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu, bilinen en popüler koleksiyon. Koleksiyonun en ucuz NFT’si ise 109 ETH (yaklaşık 329.000 dolar) değerinde.

Geçtiğimiz ekim ayında, Bored Ape koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, Hollywood’da boy göstermek için araştırmalar yaparken projeyi temsil etmek için kıdemli müzik endüstrisi yöneticisi Guy Oseary ile anlaştığını duyurdu. Yakın bir zamanda Yuga Labs, Larva Labs’tan CryptoPunks ve Meebits NFT projelerinin özelliklerini satın aldı ve yakında Otherside adında bir çevrimiçi metaverse oyun dünyasını piyasaya sürecek.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Emine Akbayır tarafından yazıldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu.

Uniswap Labs Ventures Piyasaya Sürülüyor

NEAR Protocol (NEAR) Ekosistem Rehberi – 1