in , ,

Coin98 Aptos Entegrasyonunu Duyurdu

Coin98, Aptos‘u entegre ederek kullanıcıların yepyeni bir blockchain keşfetmelerini sağlıyor. Bu entegrasyon ile Coin98 kullanıcılarının cüzdan oluşturmalarına ve Testnet‘lere katılımına olanak tanınacak.

Coin98, Twitter hesabı üzerinden Aptos entegrasyonunu duyurdu. Yapılan duyuruyu sizler için derledik. Duyuru şu şekilde,

“Aptos’u entegre eden Coin98, kullanıcılarına bu umut verici blockchain’i keşfetmeleri için bir ağ geçidi sağlamayı arzuluyor. Coin98 olarak mevcut pazar boşluğunu doldurmak için her zaman nihai çözümleri memnuniyetle karşılıyor olacağız. Coin98, Aptos’u entegre etmekten, kullanıcılara all in one DeFi hizmetleri sunmaktan, ekosistemde büyümeyi ve benimsemeyi artırmaktan heyecan duyuyoruz.”

“Bünyesinde 350 kişiyi barındıran büyük bir ekiple geliştirilen Aptos blockchain; ölçeklenebilirlik, güvenlik, güvenilirlik ve yükseltilebilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiştir. Aptos, diğer Layer-1 blockchain’lerin aksine parallel execution uygularak testnet aşamasında 130.000 TPS’ye kadar tek seferde daha fazla işlemin process edilmesini sağladı. Aptos’un hedefi, milyarlarca kullanıcı için en güvenli ve üretime hazır blockchain’i sağlamanın yanı sıra Web 2.0 ile Web3 arasındaki boşluğu daraltmaktır. Aptos; fikir birliği, akıllı sözleşme tasarımı, sistem güvenliği, performans ve merkeziyetsizlik gibi konularda yeni ve özgün yenilikler sunmayı amaçlar.”

“Bu entegrasyon sayesinde, Coin98 kullanıcıları, uygulamada bir Aptos cüzdanı oluşturabilecek ve platformun testnet girişimlerine katılma şansı sunabilecek. Ayrıca, kullanıcıların doğrudan testnet token’larını claim edebilecekleri ve gelecekte DApps Thala Labs, Pontem Network, Vial, Aries Markets ve Aptosfer’deki yolculuklarına başlamalarını sağlayacak bir “faucet” özelliği geliştirilmesi de planlanıyor.”

“Aptos mainnet başladığında, Coin98 mainnet’i destekleyecek ve milyonlarca kullanıcısını bu yepyeni altyapıya entegre etmek için yönlendirecek. Aptos’un yaygın olarak benimsenmesi ve geliştirmesine yardımcı olmak için iş birliği konusunda hevesliyiz.”

Coin98, bir milyar kullanıcıyı kripto dünyasına sorunsuz ve güvenli bir şekilde bağlamak için tasarlanmış kripto uygulamasıdır. Platform, kullanıcılarına aralarında multichain NFT ve crypto wallet, yerleşik DEX’ler, Cross-chain Bridge & DApp Browser gibi temel hizmetlerden oluşan kapsamlı ve güvenilir bir ekosistem sunmayı amaçlar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

Aptos Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Binance Labs, Aptos Labs’a Yatırımını Artırıyor!