in ,

Chirpley’in Sürdürülebilir Büyüme Yolculuğu

Chirpley projesi, akıllı ve hesaplı bir yaklaşımın uzun vadeli başarının anahtarı olduğuna inanıyor. Proje, bu yüzden hızlı bir büyüme için acele etmek yerine, Chirpley’in temelinin sağlam ve küresel bir pazarın taleplerine dayanmaya hazır olmasını sağlamak için çaba gösteriyor.

Ürün geliştirmeye öncelik vermek, kullanıcı dostu, verimli ve güvenilir bir platform oluşturulmasını sağlıyor ve bu da dönüşüm oranlarının artmasına ve istikrarlı bir büyümeye yol açıyor.

TikTok, Instagram ve Facebook 2023 yılı içerisinde hayata geçirilecek ve Web2 sektörüne açılmanın başlangıç noktası olacaktır.

Hollanda’da Fırsatları Yakalamak

Chirpley’in Hollanda’da faaliyet gösterme kararı, pazarın büyümesine yönelik stratejik bir yaklaşımdan kaynaklanmaktadır.

Tıpkı Amazon’un çeşitli ürün kategorilerine yayılmadan önce kitap satışına odaklanması gibi, Chirpley de belirli bir pazara yoğunlaşarak güçlü bir temel oluşturmayı hedefliyor.

Chirpley, Hollanda’dan başlayarak yerel influencer ortamının inceliklerini daha iyi anlayabilmeyi, bölgedeki markalar ve influencer’lar ile değerli bağlantılar kurmayı amaçlıyor. Bu odaklanmış yaklaşım, platforma ince ayar yapmalarına, kullanıcı deneyimlerini optimize etmelerine ve gelecekteki genişlemelerde etkili olacak önemli bilgileri toplamalarına olanak tanıyor.

Chirpley, Hollanda’da Sony Music, Warner Music, Hello Fresh, MediaMarkt ve daha fazlası gibi saygın markalar ile yaptıkları sözleşmeler sayesinde, en başından itibaren istikrarlı bir gelir akışıyla yoluna devam ediyor.

Bu güçlü ortaklıklar Chirpley’e sadece istikrarlı bir finansal temel sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu üst düzey müşterilerin özel ihtiyaçları ve beklentileri hakkında paha biçilemez bilgiler edinmemizi sağlıyor. Sektör devleriyle kurulan bu yakın iş birliği, platforma ince ayar yapılması ve mümkün olan en etkili influencer pazarlama çözümlerini sunmalarına yardımcı olacak.

Proje, Hollanda’daki varlığını sağlamlaştırdıkça ve ivme kazandıkça, başarılarını diğer bölgelerde de tekrarlamak ve nihayetinde küresel bir influencer pazarlama ağı oluşturmak için iyi bir konumda bulunuyor.

Chirpley, Her Büyüklükteki İşletmeyi Güçlendiriyor

Chirpley, büyük markalarla yaptığı iş birlikleriyle sağlam bir temel oluşturduktan sonra, daha küçük işletmeleri güçlendirmeye odaklanarak influencer pazarlamasının çoklu evreninde ufkunu genişletmeye hazırlanıyor.

Büyük markalarla iş birlikleri önemini korurken, yakında piyasa sürülecek olan platform, yerel işletmelerin otantik nano ve mikro influencer’larla bağlantı kurma biçiminde devrim yaratan dönüşümleri daha önce hiç olmadığı kadar artıracak.

Günümüzün pazarlama ortamında influencer pazarlama, orta ve kurumsal düzeydeki işletmeler için bütçelerin önemli bir kısmını ele geçirerek dikkate alınması gereken bir güç haline geldi. Ancak küçük işletmeler, influencer’lar hakkında sınırlı bilgiye sahip olmaktan kısıtlı erişime ve kısıtlı pazarlama bütçelerine kadar benzersiz zorluklarla karşılaşıyor ve bu da onları influencer pazarlama oyununun dışında bırakıyor.

Chirpley’in misyonu bu boşluğu doldurmak ve yerel işletmelere hedef kitleleriyle gerçek ve uygun maliyetli bir şekilde etkileşim kurmaları için güç vermektir. Bu işletmeler, etkili influencer’larla iş birliği yaparak influencer pazarlamasının avantajlarından, çok büyük harcamalar yapmadan, yönetilebilir bir ölçekte yararlanabilirler.

Nano influencer olarak adlandırılan yerel influencer’lar, küçük işletmeler için gerçek birer cevherdir. Özgünlükleri, niş uzmanlıkları ve uygun maliyetleri cazip bir kombinasyon oluşturuyor. Bu influencer’lar, yüksek etkileşim seviyelerine ve yerel etkiye sahiptirler. Bu yüzden kulaktan kulağa pazarlamanın gücünü kullanarak marka sadakati oluştururlar ve mikro topluluklara ulaşırlar. Bu uyarlanabilirlik, Chirpley’in ölçeklenmesini ve çeşitli büyüklük ve sektörlerden müşterilere hizmet vermesini kolaylaştırır.

Chirpley’in Büyüme Planı ve Stratejik Atılımları

Hollanda’daki yaygınlaşmanın bir parçası olarak Chirpley, 2023’ün ikinci bölümünde 200 bin dolarlık ARR elde etmeyi öngörerek, çevrimiçi ve çevrimdışı potansiyel müşteri oluşturma yoluyla 2023’te 500 işletmeyi işe alma sorumluluğuna sahip özel bir satış ekibi kurmayı planlıyor.

Chirpley, haftalık satışlarla orantılı olarak TikTok, Facebook ve Instagram’da reklam yayınlamaya yeniden başlayacak. Bu şekilde, Hollanda’da geniş bir influencer yelpazesine sahip olacak ve bu da bölgedeki satış çabalarını artırmaya yardımcı olacak.

Son olarak, Mart 2023’te techlab ile yapılan iş birliği doğrultusunda, Chirpley 1 milyon dolarlık büyüme sermayesi sağlamaya hazırlanıyor. Bu fon, Chirpley pazarının Hollanda ve daha geniş Avrupa coğrafyasında ticarileştirilmesinde çok önemli rol oynayacak. Projenin odak noktası moda, komedi, seyahat, gıda ve fitness’ı kapsayan en popüler Web2 pazarlarına girmek olacak. Bu stratejik hamle, projeyi benzersiz influencer pazarlama çözümleri arayan KOBİ’ler için nihai alternatif olarak sağlam bir şekilde konumlandıracak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ripple (XRP) 0,60 Doların Altından Uzak Durmayı Hedefliyor

Microsoft ve Aptos Labs, Yeni Yapay Zeka Araçları Üzerinde Çalışıyor