in ,

Chirpley, Vulkania Crypto League’in 8. Turuna Sponsor Oluyor

Vulkania, DeFi uygulamalarının geliştirilmesi için kullanılan açık kaynaklı bir yazılım platformudur.

Vulkania, düzenlediği Vulkania Crypto League’nin 8. turuna Chirpley’in sponsor olacağını duyurdu.

 

Proje yaptığı duyuruda, 100.000 CHRP ve 25.000 VLK’lık bir ödül programı başlatıldığını da açıkladı. Duyuruya göre, spot ödül olarak verilen CHRP’lere uygun olmak için kullanıcıların bronz kademe veya üstü olması gerekiyor. Dağıtılacak ödül değerinin ise yaklaşık 500 dolarlık CHRP olacağı belirtildi. İlk 50 oyuncu ise VLK ödülü almaya hak kazanacak.

Chirpley, yapay zeka, makine öğrenimi ve blockchain teknolojisini kullanan son teknoloji yeni bir influencer marketing platformudur.

Vulkania Crypto League Nedir?

Vulkania Crypto League, bir oyuncunun token ekibinin performansını kullanarak kullanıcının liderlik tablosundaki diğer oyuncular arasındaki konumunu belirleyen etkileşimli yönetim tarzı bir oyundur.

Oyuncular, proje seçimi ve oyuncunun token ekibine uygulanan benzersiz takviyelerin kullanımı yoluyla, liderlik tablosunda yükselmek ve VLK tokenlerin yanı sıra sponsor olarak katılım sağlayan ortakların tokenlerini kazanmak için nasıl daha yüksek puanlar elde edeceklerinin stratejisini kurgular.

Vulkania Crypto League Nasıl Oynanır?

Halihazırda Vulkania.Io’da listelenen 5 projeden oluşan bir takım mevcut. Oyuncular bu 5 projeden 4’ünü rastgele alırlar, 5.proje ise oyuncu tarafından seçilir.

Oyuncular, takımlarındaki her bir projenin performansına göre 3 kritere göre puan kazanır veya kaybeder:

  • Fiyattaki yüzde değişimi
  • Toplam işleme sayısındaki yüzde değişimi
  • Volkania.Io kontrol paneli ziyaretlerindeki yüzde değişimi

Pano ziyaretlerindeki yüzde değişimi, bireysel oyuncuların puanlarını etkilemenin en iyi yoludur. Oyuncular, puanlarını artırmak için Vulkania.Io kontrol panellerinden birine bağlanan bir Tweet veya Telegram bağlantısını paylaşabilir.

Ardından, takıma bir puan sağlamak için her bir projenin performansı hesaplanır. Bu puan, gerçek zamanlı olarak küresel bir liderlik tablosunda yayınlanır. Turun sonunda küresel liderlik tablosundaki konumunuz ne kadar yüksek olursa, cüzdanınıza yatırılan VLK ödülü de o kadar büyük olur.

NFT

Performans Artışı

Puanlara ek oyuncu etkisi sağlamak için her oyuncu, projelerden birine bonus uygulayan benzersiz kartlar olan “arttırmalar” alabilir. Örneğin, pano trafiğine %50 bonus veya fiyat değişikliğine %25 bonus. Bu takviyeler oyunculara her gün sağlanır ve uygulandığında her takviye 24 saat boyunca etkilidir. Kullanılmayan takviyeler bir sonraki güne devretmez, bu nedenle takımınızı aktif bir şekilde yönetmek, liderlik tablosunun tepesine tırmanma olasılığını artırır.

Oyun Sezonları ve Turları

Uygulama, yıl boyunca oyuncuların sezon içinde birden fazla turda yarışacağı mevsimleri kullanacaktır. Örneğin, bir tur 10 gün sürer, ardından 4 gün ara verilir ve ardından 10 günlük bir başka tur daha başlar. Bu örnekte bir sezon toplamda 6 tur olacaktır.

Oyuncu Kademeleri

Oyuncular, cüzdanlarında bulunan VLK token sayısına göre farklı seviyelere sahip olur. Cüzdanlarında VLK sahibi olan oyuncuların seviyeleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Bronz – 250 VLK
  • Gümüş – 1.000 VLK
  • Altın – 5.000 VLK

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Faiz Kararı Öncesi Bitcoin (BTC) 30.000 Doların Altında Fiyatlanıyor

dYdX Türkiye, Market Analizi Etkinliğinde Efloud’u Konuk Edecek