in ,

Chirpley Seçmeniz için 10 Neden

Bu yazımızda Chirpley (CHRP) seçmeniz için 10 nedeni sıralayacağız. 

Chirpley, yapay zeka ve makine öğrenimini kullanarak uçtan uca otomatik tanıtım kampanyalarına olanak tanıyan yenilikçi bir Web3 influencer platformudur. 

Chirpley (CHRP) Türkiye telegram grubuna katılmak için linke tıklayınız.

1.Influencer Marketing’e Odaklanması

Chirpley, blockchain topluluğundaki pazarlama ve ekosistemindeki nano ve micro influencer’lara adanmıştır. Bu piyasada takipçi sayısından çok etkileşim sayısı önemlidir ve bu heyecanı yaşayan herkes evinden çıkmadan bu pazarda güçlü bir oyuncu olabilir. 

Chirpley platformunda, aynı anda hem marka hem de influencer olabilirsiniz. Proje, influencer’lara aşadakiler gibi cross-media kampanyaları sunmayı amaçlıyor: 

  • YouTube reklamları ve video incelemeleri, 
  • Wechat’te KOL’ler ve reklamlar, 
  • Reaklam verenlerin ağları, teşvikli ve teşviksiz trafik kampanyaları, 
  • 450’den fazla küresel haber sitesine back linking ve daha fazlası.

2.Non Anon Team 

Chirpley, anonim olmayan bir geliştirme ekibine sahiptir. Chirpley fikrinin ardındaki isim Job ter Horst’tur. Horst, Chirpley’in kurucusu olduğu gibi CEO’luk görevini de üstlenmektedir. İş geliştirme, fon sağlama, hukuk, strateji, satın almalar, hazine ve yatırımcı ilişkilerinden sorumludur. Horst, PentaGOM’dan finans ve girişimcilik projelerini yönetme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. 

Şirketin diğer kurucu ortağı ise Sam Srikaran’dır. Srikaran aynı azmanda şirketin COO’luk görevini yürütmektedir. 

Chripley ekibinin CTO’luk görevini ise Thijs K. yürütmektedir. Ürün sahibi ise Jeroen van den Bosch’tur. 

3.Low Cap Olması

Chirpley projesinin yerel kripto para birimi CHRP’nin maksimum arzı 1 milyardır. CHRP’nin dolaşımdaki arzı toplam arzın %3’üne denk gelen 28 milyon 824 bin 558’dir. 

Bu yazının yazıldığı sırada piyasa değeri 74.535 dolar olan CHRP’nin tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 2.585.624’tür. 

Projenin düşük piyasa değerine sahip olması, doğru bir şekilde araştırılma ve temel analiz sonucu büyüme potansiyeli yüksek olan bir gem olarak değerlendirilebilir. 

4.Sosyal Medya Platformları ile Entegrasyon

Chirpley projesinin dikkat çeken en büyük özelliklerinden biri de sosyal medya platformları ile entegrasyon kurması ve kurmaya devam etmesi gösterilebilir. 

2022 yılının üçüncü çeyreğinde TikTok, Telegram, Instagram ve Facebook ve Discord ile entegrasyon sağlayan Chirpley, 2023’ün ilk çeyreğinde Stock NFT entegrasyonu ve Freelance Marketplace Kickstart entegrasyonu sağlamayı amaçlıyor. 

5.Yapay Zeka Desteği 

Chirpley, yapay zeka destekli teknolojisi ile hızlı ve verimli bir şekilde özel pazarlama kampanyaları oluşturabilir ve uygulayabilir. Platform, pazarlamacıların satışları ve kazançları arttırdığı tek tıklamalı influencer marketin bomb’lar oluşturmasına olanak tanır. Kampanyalar son derece ekonomik, düşük maliyetli fiyatlarla daha düzenli ve tutarlıdır. Tools of Chirpley, influencer’ların bağlatılı sosyal medya kanallarından gelen verilere dayanarak bir piyasa fiyatı oluşturur. 

kriptopara

Chirpley’in yapay zeka teknolojisi şu özellikleri sağlar: 

  • Marketing kampanyalarını planlamak ve otomatikleştirmek için maliyet ve zaman açısından etkin yöntem, 
  • Bir içerik oluşturucunun uygunluğunu ve özgünlüğünü değerlendirmek için birden fazla araç ve yöntem, 
  • AI-Driven Analytics ve Data Modeling aracılığıyla influencer’lar üzerinde mümkün olan en iyi eşleşmeler, 
  • Influencer değerlemesi sadece verilere dayalıdır, 
  • Tüm önde gelen sosyal medya kuruluşlarıyla uyumluluk.

6.Staking ile Pasif Gelir Desteği

Ekstra yıllık yüzde getiri elede etmek için CHRP varlıklarınızı BNB Chain üzerinde stake edebilirsiniz. 180 günlük stake programı sürecinde %24.52 getiri elde edebilirsiniz. Ödül almak için minimum 50 günlük staking süresi bulunmaktadır. Toplam program süresi ise 180 gündür. 

Bu yazının yazıldığı sırada toplam 24 milyon 815 adet CHRP stake edilmiştir. Kilitli toplam CHRP ödülleri ise 23.233K civarındadır. 

Bu zamana kadar kilidi açılmış ve çekilmiş olan CHRP miktarı ise 3 milyondur. 

7.Platformun ve Ürünün Sürekli Olarak Güncellenmesi

Kullanıcılara birçok özellik sunan, nano ve mikro influencer’lara odaklanan Chirpley, sürekli olarak güncelleme gerçekleştirmekte ve ağı daima güncel tutmaktadır. 

8.Büyüyen Global Topluluğa Sahip Olması

Gerçekleştirdiği entegrasyonlar ile adından söz ettiren Chirpley, günden güne büyüyen global bir topluluğa sahiptir. 

Staking özelliği, yapay zeka teknolojisine sahip olması ve sosyal medya uygulamaları ile entegrasyonu sayesinde geniş bir kitleye adını duyuran Chirpley, topluluğunu günden güne büyütmektedir. 

9.Sosyal Medya ve Promosyonları Aktif Kullanması

Tüm önde gelen sosyal medya kuruluşlarıyla uyumluluk sağlayan Chirpley, sosyal medya kanallarını ve promosyonlarını aktif olarak kullanmaktadır. 

Platformu influencer veya marka olarak kullanmak isteyen yatırımcıların en az bir sosyal medya hesabını platform ile entegre etmesi, projenin sosyal medya uygulamalarını ve promosyonlarını da aktif olarak kullanması için teşvik ediyor. 

kripto

Bunun yanı sıra Chirpley, influencer’ların bağlantılı sosyal medya kanallarından gelen verilere dayanarak bir piyasa fiyatı oluşturur. Projenin bu işlemi yapmasını sağlayan Tools of Chirpley adında bir de aracı bulunmaktadır. 

10.Kullanım Kolaylığı 

Chirpley, herkese benzersiz pazarlama kampanyalarını verimli bir şekilde sağlayan, dikkatli bir şekilde tasarlanmış kullanıcı dostu bir uygulamadır. 

Chirpley platformu; bir marka, influencer, içerik oluşturucu veya başkalarını etkilemek isteyen ortalama bir kişi olmanızın önemi olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Platforma herkes kayıt olabilir ve aynı işlevlere sahip olur. Aynı hesapla hem marka hem de influencer olabilir, marka olarak kampanya başlatabilir ve aynı zamanda sadece bir geçiş yaparak diğer markalar için içerik oluşturabilirsiniz. 

Chirpley (CHRP) Türkiye telegram grubuna katılmak için linke tıklayınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin, Ayı,

Kripto Ayı Piyasası Bitti mi? En İyi 5 İndikatörün Analizi

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 4 Haziran 2023