in , , ,

Chiliz, Solana ve Coti Fiyat Analizi | 27 Ağustos 2021

Chiliz (CHZ)

Futbol kulüplerinin ardından NBA takımları ile de anlaşmalar açıklamaya başlayan Chiliz, Messi’nin PSG transferi sonrası x2 civarında bir kazanç sağlaması sonrası yeniden adından sıkça söz edilmesini sağladı.

0.37 USD seviyelerinde bulunan direnç üzerine çıkma çabalarında başarılı olsa da bu seviye üzerinden sert satışların gelmesi ile 0.35-0.36 USD bölgesinde yeni bir ara destek oluşturdu. Bu destek bölgesinin aşağı yönlü kırılımının gerçekleşmesi halinde 0.32 USD seviyelerindeki desteğe kadar bir düşüş izleyebiliriz. 0.37 USD direncinin kırılımı halinde ise 0.40 USD ara direnci ve sonrasında 0.44 USD seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir. Son günlerde Cristiano Ronaldo’nun Manchester City transferinden sıkça söz edilmesi Chiliz ve Chiliz’e bağlı fan token olan CITY fiyatlanmalarında pozitif bir ivme yaratabilir.

COTI (COTI)

Coinbase listelenme haberinden sonra %60 üzerinde bir yükseliş gerçekleştiren COTI, 0.48-0.53 USD bölgesinde bulunan dirence takılarak bu bölgeden gelen satışlarla kazançlarının %20’lik bir kısmını geri verdi.

Gerçekleştirdiği bu olağanüstü yükselişe rağmen ATH bölgesinin çok altında kalmış olması 0.48-0.53 USD bölgesinin kırılması halinde 0.6000 USD seviyesinde bulunan ATH’nin test edilme olasılığını da önümüze koyuyor. Piyasa genelinde veya COTI üzerinde yaşanacak olumsuz bir düşüş trendi halinde ise ilk majör destek bölgesi 0.29-0.24 USD aralığında bulunuyor.

Solana (SOL)

82 USD seviyesine ulaşarak geçtiğimiz hafta yeni bir zirve yapan Solana her zaman olduğu gibi kararsız piyasa koşullarında yaşanan düşüşlerden yine çok fazla etkilenmemiş görünüyor. 68 USD seviyelerinde kendisine destek oluştururken bu desteğin kırılımı halinde 58 USD seviyelerinde destek bulabilir.

Majör destek bölgesi ise 45-52 USD aralığında bulunuyor. Sert yükselişler yaşanması bu destek bölgesinin genişlemesinin sebeplerinden gösterilebilir. 82 USD zirvesinin aşılması halinde ise fibonacci seviyelerinden faydalanarak 98 dolar seviyelerinde yeni bir zirve olasılığı oluşabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Plastik İnovasyonun Faydaları

Moonriver MOVR

Moonriver Kucoin’de Listelendi: $MOVR Nedir?