in , ,

Chiliz (CHZ) ve Decentraland (MANA) Teknik Analizi | 31 Ekim 2021

kriptopara

Chiliz (CHZ)

Artık Chiliz için klasikleşen bir görüntü haline dönüşen akümülasyon sonrası sert yükseliş bir kere daha yaşandı ve sonrası %60 üzerinde bir kazanç sağlayarak 0.6520 direncine kadar yükselerek yatırımcılarını sevindirdi. Milan Fan Token’ın fan token’lar içerisinde NFT piyasasına gireceklerden ilkinin olacağının açıklanmasından sonra yükseliş ivmesi kazanan CHZ’nin, bu ivmeyi daha ne kadar sürdüreceği merak ediliyor.

4 saatlik grafiklerde 0.6555 sonrası geri çekilmenin 0.4560 direncinin retest’i olarak görünmesi pozitif fiyatlanma sürecinin devam edeceğinin de göstergesi olabilir. Bu yükselişin devamında 0.5300 direncinin kırılımı sonrası 0.6520 direnci tekrardan test edilebilir. 0.6520 direncinin kırılımı halinde ise 0.7310-0.7750 bölgesine kadar takibi sürdürülebilir. 0.4560 desteğinin kırılımı halinde ise 0.4090 desteğine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Decentraland (MANA)

Facebook’un şirket ismini META olarak değiştirmesi ve Metaverse teknolojisine 10 milyar dolar yatırım yapacağını açıklaması sonrası Metaverse odaklı coinlerde yaşanan yükselişin en önde gelenlerinden biri olan MANA, son dört gün içerisinde %500’den fazla yükseliş gerçekleştirdi.

4.9298 seviyesine ulaştıktan sonra gelen kar satışları ile geri çekilmeler yaşarken, 3.7330-4.0885 bölgesindeki desteğin de altına sarktı. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde, 3.0800 seviyelerindeki destek test edilebilir. 4.0885 direncinin kırılımı halinde 5.0960 ve 5.9185 seviyeleri olası dirençler için takip edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

LOCGame Oyun Geliştirme Güncellemesi #2

Singapur’daki Refahın Sırrı Ne?