içinde

Chiliz ($CHZ) Kraken’de Listeleniyor

Chiliz

Kraken Borsasında bugün 4 yeni token listeleniyor. Bu tokenlar arasında Türk yatırımcılar arasında çok popüler olan Chiliz de yer alıyor.

Chiliz Nedir?

Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Hayranların eğlenceye katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası gibi günlük deneyimleri yükseltmek istiyoruz.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, kitleleriyle etkileşim kurmalarına ve bunlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blokzinciri tabanlı araçlar sağlar.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Düşüşün Hakim Olduğu Bir Kriptopara Piyasasına Uyandık

Bitcoin, Çevre

Blockchain Çevre Kirliliğini Azaltıp Tasarruf Etmemizi Sağlayabilir mi?