in ,

Chiliz (CHZ) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Blok zincir tabanlı Socios platformu ile entegre olarak çalışan Chiliz (CHZ) genellikle spor ve e-spor dünyasındaki birçok platformda kullanılmaktadır.

Chiliz, bir süredir 31 Mart’ı işaret ediyordu. Web sitesinde de o güne denk gelen bir sayaç dahi vardı. Chiliz tarafından belirtilen gün geldi ve açıklamalar yapıldı. Yeni blok zinciri olan Scoville’yi duyurdu. Varlık, Scoville ile kripto dünyasına yeni bir yön vermeyi planlıyor.

Açıklamaların ardından varlıkta yükseliş gözlemlendi. 13 Nisan tarihinde ise Chiliz, ilk çeyrek ekosisteminde meydana gelen gelişmeleri içeren bir tweet attı. Tweet’te güncellemelerin yanı sıra CHZ’nin yeniden markalaşmasının beşinci yıldönümünden de bahsedildi. Açıklamaların ardından yatırımcılar, varlığın yeni fiyat rekorları kırıp kıramayacağını merak ediyor. Peki Chiliz kendi boğasını yaşayabilir mi ?

Chiliz Ne Vadediyor ?

Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, Roma, ve Galatasaray gibi birçok kulüp ile ortaklık kuran Chiliz’in hedefi spor ve e-spor taraftarları ile kulüpler arasındaki bağlantıyı kurmaktadır ve bir noktada taraftarların kulüp kararlarında söz hakkı olmasını sağlamaktır.

Chiliz İstatistikler

Toplam arzı 8 milyar 888 milyon 888 bin 888 olan CHZ’nin dolaşımdaki arzı ise 6 milyar 943 milyon 647 bin 158’dir. Varlığın bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat 0,8915 dolar, gördüğü en düşük fiyat ise 0,004001 dolardır.

Chiliz Fiyat Tahmini

Bu yazının yazıldığı sırada 0,1344 dolar seviyesinde bulunan Chiliz için yapay zeka tahminleri ise şöyle:

Varlığın 2023 yılında görebileceği maksimum fiyat olarak 0,244077 dolar seviyesi gösterilmiştir. Tahmin botuna göre Chiliz’in 2024 yılında 0,379675, 2025 yılında ise 0,515273 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Son 12 Ayda Yaşanan Hack Saldırılarının Özeti

The Unfettered Özel Yatırım Turunda 2,5 Milyon Dolar Fon Topladı