in ,

Chiliz (CHZ) Fiyatına Teknik Analiz Bakışı

CHİLİZ (CHZ)

2020 yılında fan tokenları ve popüler futbol kulüplerinin dijital paralara geçişine aracı olarak damgasını vuran Chiliz, yılın son çeyreğinde yeni token duyuruları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta %50 üzerinde bir kâr bırakan Chiliz, içerisinde bulunduğumuz haftaya da ilk iki günde %20’lik bir artış ile giriş yaptı.

Haftaya 0.0239 dolar ile giriş yapan CHZ, bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0283 dolar ile fiyatlanıyor.

Destek seviyeleri olarak uzun zamandır 20 günlük hareketli ortalamaları kullanan CHZ’de 0.0255 dolar ve 0.0242 dolar bölgeleri dikkat çeken önemli destekler olarak görünüyor.

Diğer taraftan 0.0307 dolar ve 0.0367 dolar seviyelerinin direnç olarak çalışma olasılıkları yüksek görünüyor.

Çarşamba günü Binance borsasında listelenecek olan yeni fan tokenları ile birlikte takip edilmesi avantajlı görünüyor.

CHZ

Kaynak: TradingView

  • Destek 1: $0.0255
  • Direnç 1: $0. 0307
  • Destek 2: $0.0242
  • Direnç 2: $0.0367
  • Destek 3: $0.0170

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

ripple,XRP

XRP’ye Bir Darbe Daha: Coinbase XRP İşlemlerini Askıya Aldı!

Altın Ve Emtia Piyasalarındaki Son Durumlar