in , ,

Chiliz Chain 2.0, Chiliz Ekosisteminin Geleceği için Ne Anlama Geliyor?

Chiliz, spor ve eğlence için dünyanın önce gelen blockchain sağlayıcısıdır. Şirketlerin kitleleriyle etkileşim kurmasına ve onlardan para kazanmasına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sağlar.

Chiliz, Chiliz Chain 2.0’ın geliştirilmesine öncülük etmek için Ankr (ANKR) ile ortaklık kurdu. Chiliz Chain 2.0 (CC2)’nin bir Web3 geliştirme ekosisteminin protokol temeli olması planlıyor. Ancak yine de eğlence ve spor organizasyonların ihtiyaçlarına odaklanıyor.

Chiliz 2.0’ın Yenilikleri

CC2.0, önde gelen markaların yeni blok zincirinde taraftar token’ları, NFT’ler ve diğer dijital varlıkları oluşturmasını sağlayan BSC’nin bir evrimi olacak, ücretler Chiliz yerel token’ı $CHZ ile ödenecek. Bu da daha fazla $CHZ kullanım alanını artıracak.

Chiliz

CC2.0, EVM uyumlu olacaktır. Ethereum ve Solidity ile geriye dönük uyumluluk ise yeni kullanıcılar ve geliştiriciler için daha erişilebilir olmasını sağlayacaktır.

CC2.0, ETH’den en az 500 kat daha ucuz olan düşük gaz ücretlerine sahip olacaktır. Bu durum kısıtlamaları azaltır ve özgün spor, eğlence markalarından geliştiricilerin gelişmesinin kapılarını açar.

Chiliz Taraftar Tokenları, CC2.0 işlem ücretlerini değiştirmek için kullanılmanın yanı sıra Chiliz Ekosisteminin merkezi olarak hareket eder. CHZ token sahipleri ayrıca FTO’ya (Taraftar Token Arzı) ve gelecekte daha birçok uygulamaya katılabilir.

CC2.0 Beklentileri

CC2.0 ile cüzdan ve işlem sayısında büyük bir büyüme elde edilebilmesini bekleyebiliriz.

Chiliz

Sadece Socios değil, daha fazla küresel spor markası ve taraftar projesi CC2.0 üzerine inşa edilebilecek.

Taraftar token’ları yatırımcılar tarafından daha fazla trend haline gelirse Chiliz ağı ve ekosistemi giderek büyüyecektir. Chiliz ekosisteminin büyümesi ise CHZ için daha fazla değer anlamına gelir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Ethereum Merge, Kripto 2.0’ı Başlatacak mı?

ATOM, Cosmos

Cosmos Ağı Üzerinde Airdrop Olabilecek Comdex Testnet’ine Nasıl Katılınır?