in ,

CheersLand’in Yeni Tier Sistemi Hakkında Önemli Detaylar

CheersLand, yaklaşan IDO’lar için tier sistemini güncellediğini duyurdu.

Kullanıcıların eski tier sistemine göre nitelikli birer staker olabilmesi için Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 adet $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekiyordu. Stake etmeniz gereken $CHEERS miktarında bazı küçük ayarlamalar yapıldı.

Bu düzenlemelerin eski tier sahipleri üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.

Eski Tier Sistemi

Yeni tier sahiplerinin hak kazanabilmeleri için aşağıdaki miktarları stake etmeleri gerekir:

30 Nisan’da, Whitelist for IGO havuzu saat 15.00’te kapandı. Bir snapshot alındı ve sahip olunan tüm cüzdanlar kaydedildi.

$CHEERS stake etmek için yeni bir IDO havuzu açıldı: Whitelist for IGO

Whitelist For IGO

30 Nisan’da, eski Whitelist for IGO havuzu saat 15.00’te kapandı. Bir snapshot alındı ve sahip olunan tüm cüzdanlar kaydedildi. Snapshot’ta yer alan tier sahipleri, $CHEERS’larını yeni Whitelist for IGO havuzuna yatırdıktan sonra onlar için her şey aynı olacak. Eskisi gibi devam edecekler.

Whitelist for IGO havuzu, 30 Nisan’da başladı ve altı ay sürecek. (30 Ekim’e kadar)

Havuz altı ay boyunca açık olacak ve toplamda 600.000 dolarlık $CHEERS ödül havuzu olacak.

İşlem Kanıtı:

0x73f5196d7c58e14f1f22e8d7d70d538de7960206f0979a0488a43d87612b0bfe

Eski tier sahiplerinin hakları korunacaktır. Bu durum ayrıca eski yatırımcılara, $CHEERS’ını 30 Nisan 15.00’e kadar Whitelist for IGO havuzuna yatıranlar için daha düşük bir fiyata yeni bir tier seviyesi sahibi olmak için son bir fırsat sağladı.

Yeni Whitelist for IGO havuzuna katılacak hem eski hem de yeni tier sahiplerine ilişkin hüküm ve koşullar aşağıda listelenmiştir.

Eski Tier Sahipleri

Yalnızca snapshot’ta olabilenler eski tier sahibi olarak stake yapmaya hak kazanır. Bu tier sahipleri için hiçbir şey farklı olmayacak. Eskisi gibi devam edecekler.

Yeni Tier Sahipleri

Yeni tier sahibi olmak için 30 Nisan 15.00’ten sonra $CHEERS satın almayı ve stake etmeyi seçenler.

İşler Nasıl Devam Edecek?

Eski tier sahiplerinin hakları korunacaktır. Ayrıca, $CHEERS’ını 30 Nisan’a kadar Whitelist for IGO havuzuna yatıran yatırımcılar, daha düşük bir fiyata yeni bir tier sahibi olmak için son fırsatı kullanmış oldular.

Stake Süresi Güncellemesi

Yeni tier ayarlamalarına bağlı olarak unstake ücretleri ve süresi için de bazı ayarlamalar yapıldı.

Eski Tier Sahipleri

$CHEERS’ı iki haftadan önce unstake edenler, %25’lik bir unstake fee ücretine sahip olacaklardır. Toplanan tüm unstake fee ücretleri, aşağıdaki niteliklere sahip uzun vadeli staker’lere dağıtılacaktır:

Eski tier sahipleri olarak iki tür staker olacaktır: Loyal Staker ve Loyal Staker Plus.

Loyal Staker: En az 50.000 $CHEERS’ı en az 2 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker Plus: En az 50.000 $CHEERS’ı en az 4 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker’ler, her ayın sonunda toplanan tüm unstake fee ücretlerinin %30’unu alacak. Loyal Staker Plus’ta stake edenler ise her ayın sonunda tüm staking ücretlerinin %70’ini alacak.

Yeni Tier Sahipleri

$CHEERS’ı iki haftadan önce unstake edenler, %25’lik bir unstake fee ücretine sahip olacaklardır. Toplanan tüm unstake fee ücretleri, aşağıdaki niteliklere sahip uzun vadeli staker’lere dağıtılacaktır:

Yeni tier sahipleri olarak iki tür staker olacaktır: Loyal Staker ve Loyal Staker Plus.

Loyal Staker: En az 200.000 $CHEERS’ı en az 2 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker Plus: En az 200.000 $CHEERS’ı en az 4 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker’ler, her ayın sonunda toplanan tüm unstake fee ücretlerinin %30’unu alacak. Loyal Staker Plus’ta stake edenler ise her ayın sonunda tüm staking ücretlerinin %70’ini alacak.

Not: Her iki havuzun tüm unstake fee ücretleri aynı cüzdanda toplanacak ve toplam tutar her ayın sonunda dağıtılacaktır.

Tier sistemi gelecekte topluluğun gelişim stratejisine göre yeniden ayarlanabilir.

Grand NFT Sahipleri

Grand NFT sahipleri, daha önce duyurulan avantajlara sahip olmaya devam ediyor. Her zamanki gibi 3 biletlik tahsis alacaklar.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Airdrop Dağıtabilme Potansiyeli Olan Bazı Projeler

Altın, Brent Petrol ve Gümüş Teknik Analizleri | 18 Mayıs 2022