içinde

CheersLand’in Yaklaşan Sugar Kingdom Private Sale Duyurusu

CheersLand, bir sonraki Private Sale’si olan Sugar Kingdom’u ($CANDY) resmi olarak duyurdu.

CheersLand x Sugar Kingdom; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine Private Sale sonrası aşamada da devam edecek.

Sugar Kingdom Private Sale Detayları

Private Sale Tarihi: 24 Mart

FCFS Whitelist Havuzu: 11.00 – 14.00

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 14:30 – 17:30

Havuz Türü: Whitelist’tekiler için FCFS (bilet başına 10x allocation) + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: Private Sale’den 24 Saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: Açıklanacak

Private Sale Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$CANDY başına fiyat: $0,09

Initial Marketcap: $350.400,00

Vesting: TGE’de %6, 4 ay boşluk ardından her ay %12 dağıtım

Toplam Allocation: $35.000

Swap Birimi: BUSD

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam private sale havuzu büyüklüğü 35.000 dolardır (388.888 $CANDY). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam Private Sale allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam Private Sale allocation’un %5’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam Private Sale allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

FCFS Whitelist Havuzu: $CHEERS stake edip tier sahibi olanlar, Grand CheersLand NFT sahipleri ve Gleam kampanyasının kazananları yatırım yapma ayrıcalığını kazanırlar. Bu noktada, bilet başına 10x tahsis uygulanacaktır.

Public FCFS Havuzu: İlk havuzdan herhangi bir fon kalırsa bu havuz etkinleştirilir. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir.

– Fonlar, FCFS Whitelist’teki havuz aşamasında FCFS bazında 10x allocation hakkına sahip $CHEERS tier sahiplerine açılacaktır.

– Public FCFS Havuzu, FCFS Whitelist Havuzu kapandıktan 30 dakika sonra açılacaktır. İlk havuzdan kalan fonlar, herkese açık FCFS havuzu aracılığıyla cüzdan başına maksimum 300 dolarlık bir satın alma ile sunulacaktır. Bu havuz için whitelist gerekmez.

-Kriterlere uygun bir staker olmak için kullanıcıların yakın zamanda duyurulan yeni tier sistemine göre IGO Whitelist Pool’da en az 5.000 $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekir.

-Oyuncuların allocation’ı (%5), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

-Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, private sale’den 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 23 Mart 13.00’te sona erecek.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Goldman Sachs: Tezgah Üstü Kripto Ticareti Yapan İlk Wall Street Bankası

2 Milyondan Fazla Ethereum (ETH) Yakıldı