in , ,

CheersLand’in Yaklaşan Quantum Hunter IDO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan Quantum Hunter’ı resmi olarak duyurdu.

Quantum Hunter bir sonraki CIS (CheersLand Insurance Shield) korumalı IDO olarak karşılanacaktır.

Quantum Hunter, sonsuz olasılık hikayelerine sahip yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir oyundur. Oyun tasarımcısı tarafından planlanan ve tamamen tahmin edilebilir olan geleneksel oyunun aksine, yapay zeka modeli aracılığıyla girdileri bir araya toplayarak öngörülemeyen çıktılar oluşturuyoruz, böylece Quantum Hunter hikaye anlatımı olasılıkları sınırsız.

Quantum Hunter IDO Detayları

IDO Tarihi: 17 Nisan

Garantili Havuz: 13.00 – 17.00

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 17.30 – 23.00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IDO’dan 24 saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: 18 Nisan

IDO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$QH Başına Fiyat: $0.0075

Initial Marketcap: $250,000

Vesting: TGE’de %50, sonraki iki ay içinde %25

Toplam Allocation: $50,000

Swap Birimi: BUSD, BNB Chain

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam IDO Havuzu boyutu $50,000 dolardır. Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %10’u, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Uygunluk kuralları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için CheersLand’in en son IGO ve private sale tier sistemi duyurumuzu mutlaka okuyun!

Garantili Havuz: $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar, Grand NFT sahipleri, en iyi oyuncular ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IGO’ya katılır.

Public FCFS Havuzu: İlk havuzdan bir fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 60 dolara kadar satın alabilir.

– Yeni ve eski tier sahipleri olarak iki kategoride staker mevcut.

– 30 Nisan’dan önce eski Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS satın alan ve stake eden ve snapshot’ta yer alan eski tier sahipleri, eskisi gibi devam edecekler. Yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS stake etmeleri gerekiyor.

– Yeni tier sahipleri, yakın zamanda açıklanan tier sistemine göre uygun bir staker olmak için yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 20.000 $CHEERS satın almalı ve stake etmelidir.

– Oyuncuların allocation’ı (%10), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

– Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IDO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 17 Nisan 13.00’te sona erecek.

– Her bilet garantili alım hakkı sağlar.

Quantum Hunter Hakkında

Quantum Hunter, sonsuz olasılıklı hikayelere sahip, yapay zeka tarafından üretilen bir oyundur. Oyun tasarımcısı tarafından planlanan ve tamamen öngörülebilir olan geleneksel oyunun aksine, yapay zeka modeli aracılığıyla, öngörülemeyen çıktılar üretmek için girdileri bir araya getiriyoruz, böylece Quantum Hunter hikaye anlatma olasılıkları sonsuz oluyor.

Sıfır bilgi kanıtı, ölçeklenebilirlik, gizlilik, adalet ve özellikle kullanıcının kişisel yetenek bilgilerini ve hatta oyun stratejisini koruyan gizlilik açısından Quantum Hunter üzerinde muhtemelen önemli bir etkiye sahip olacaktır. Quantum Hunter’ın misyonu, blok zincirine ve merkezi olmayan sistemlere dayanan dünyanın en çok memnuniyetle karşılanan Yapay Zeka ile Üretilmiş Oyunu olmaktır. Yenilikçi bir oyun projesi olarak Quantum Hunter, özellikle yapay zeka teknolojisi olmak üzere teknik gelişimi için büyük çaba sarf edecektir.

Website | Telegram | Telegram Announcement | Twitter

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Testnet

Swell Network Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir?

Bitcoin (BTC) Boğaları 31.000 Doları Hedefliyor