in , ,

CheersLand’in Yaklaşan OpiPets IDO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan OpiPets’i resmi olarak duyurdu.

OpiPets, oyuncuları kripto para ve kendi benzersiz NFT OpiPet karakterlerini yaratma, savaşma, toplama veya satma becerisiyle ödüllendiren Ücretsiz Play to Earn çevrimiçi bir oyundur.

Klasik refund politikasında belirtilen kurallar ışığında IDO katılımcılarına 48 saat refund seçeneği sunulacağını lütfen unutmayınız.

OpiPets IDO Detayları

IDO Tarihi: 10 Mart

Garantili Havuz: 13.00 – 17.00

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 17.30 – 23.00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IDO’dan 24 saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: 14 Mart

IDO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$OPIP Başına Fiyat: $0.12

Initial Marketcap: $480.000

Vesting: TGE’de %20, 2-11 Ay: %8

Toplam Allocation: $50,000

Swap Birimi: BUSD, BNB Chain

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam IDO Havuzu boyutu $50,000 dolardır. Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %10’u, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Uygunluk kuralları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için CheersLand’in en son IGO ve private sale tier sistemi duyurumuzu mutlaka okuyun!

Garantili Havuz: $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar, Grand NFT sahipleri, en iyi oyuncular ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IGO’ya katılır.

Public FCFS Havuzu: İlk havuzdan bir fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 60 dolara kadar satın alabilir.

– Yeni ve eski tier sahipleri olarak iki kategoride staker mevcut.

– 30 Nisan’dan önce eski Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS satın alan ve stake eden ve snapshot’ta yer alan eski tier sahipleri, eskisi gibi devam edecekler. Yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS stake etmeleri gerekiyor.

– Yeni tier sahipleri, yakın zamanda açıklanan tier sistemine göre uygun bir staker olmak için yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 20.000 $CHEERS satın almalı ve stake etmelidir.

– Oyuncuların allocation’ı (%10), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

– Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IDO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 9 Mart 13.00’te sona erecek.

– Her bilet garantili alım hakkı sağlar.

OpiPets Hakkında

OpiPets, oyuncuları kripto para ve benzersiz OpiPet NFT’lerini oluşturma, savaşma, toplama veya satma yeteneği ile ödüllendiren, oynaması ücretsiz, Play to Earn ekonomisine dayalı bir evcil hayvan savaş oyunudur.

OpiPets önce oyun oynamayı vurguluyor ardından topluluğun oyun içi öğelerin satışını kolaylaştıran oyuncu odaklı pazarlara ve mağazalara katılmasını sağlıyor. Oyuncular, hiç para harcamadan oyun içi tokeni kazanmak için çeşitli yolları keşfederek servetlerini oluşturmaya başlayabilirler.

Website | Twitter | Telegram | Discord | Medium | Youtube | Instagram

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

1inch Network (1INCH) Vesting Takvimi

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri