içinde ,

CheersLand’in Yaklaşan Nomad Exiles IGO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IGO’su olan Nomad Exiles’i ($PRIDE) resmi olarak duyurdu.

CheersLand x Nomad Exiles; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine IGO sonrası aşamada da devam edecek.

Nomad Exiles IGO Detayları

IGO Tarihi: 25 Mart

Garantili Havuz: 11.00 – 14.00

FCFS Whitelist Havuzu: 14:30 – 17:30

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 18:00 – 21:00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Whitelist’tekiler için FCFS (bilet başına 10x allocation) + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IGO’dan 24 Saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: Açıklanacak

IGO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$PRIDE başına fiyat: $0,1

Initial Marketcap: $369.720

Vesting: TGE’de %10, ardından ikinci aydan itibaren aylık %10

Toplam Allocation: $100.000

Swap Birimi: BUSD

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam IGO Havuzu boyutu 100,000 dolardır (1.000.000 $PRIDE). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IGO allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam IGO allocation’un %5’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam IGO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Garantili Havuz: $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar, Grand NFT sahipleri, en iyi oyuncular ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IGO’ya katılır.

FCFS Whitelist Havuzu: İlk garantili havuzdan herhangi bir fon kalırsa FCFS havuzu etkinleştirilir. Allocation, ilk havuzdan kalanlar kullanılarak belirlenecektir. Bu noktada, bilet başına 10x allocation uygulanacaktır. Yalnızca nitelikli CHEERS staker’lerine ve Grand CheersLand NFT sahiplerine açılır.

Public FCFS Havuzu: Yine ilk iki havuzdan bir fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 300 dolara kadar satın alabilir.

– Her bilet Garantili allocation alacak.

– Garantili Havuz kapandıktan 30 dakika sonra kalan fonlar, FCFS bazında 10x Allocation Hakkına sahip $CHEERS Tier sahiplerine ve Grand CheersLand NFT sahiplerine açılacaktır.

– Genel FCFS Havuzu, FCFS Whitelist Havuzu kapandıktan 30 dakika sonra açılacaktır. İlk iki havuzdan kalan fonlar, herkese açık FCFS havuzu aracılığıyla cüzdan başına maksimum 300 dolarlık bir satın alma ile sunulacaktır. Her cüzdanın token satın almak için adil bir şansı vardır. Bu havuz için whitelist gerekmez.

– Kriterlere uygun bir Staker olmak için kullanıcıların yakın zamanda duyurulan yeni tier sistemine göre IGO Whitelist Pool’da en az 5.000 $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekir.

– Oyuncuların allocation’ı (%5), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

– Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IGO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 24 Mart 13.00’te sona erecek.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Grayscale Tarafından Yatırım Yapılan Kripto Paralar

FIFA ve Crypto.com Sponsorluk Anlaşması İmzaladı