içinde , ,

CheersLand’in Yaklaşan MOV’N IDO Duyurusu

CheersLand’in Yaklaşan MOV’N IDO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan MOV’N ($MOV) resmi olarak duyurdu.

CheersLand x MOV’N; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine IDO sonrası aşamada da devam edecek.

MOV’N IDO Detayları

IDO Tarihi: 1 Temmuz

Garantili Havuz: 13.00 – 16.00

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 16.30 – 20.00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IDO’dan 24 saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: Duyurulacak

IDO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$MOV Başına Fiyat: $0.15

Initial Marketcap: Duyurulacak

Vesting: %25 (TGE) ve %75 (6 Ay)

Toplam Allocation: $20,000

Swap Birimi: BUSD, Polygon

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam IDO Havuzu boyutu 20,000 dolardır (200.000 $MOV). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %5’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Uygunluk kuralları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için CheersLand’in en son IGO ve private sale tier sistemi duyurumuzu mutlaka okuyun!

Garantili Havuz: $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar, Grand NFT sahipleri, en iyi oyuncular ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IGO’ya katılır.

Public FCFS Havuzu: İlk havuzdan bir fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 300 dolara kadar satın alabilir.

– Yeni ve eski tier sahipleri olarak iki kategoride staker mevcut.

– 30 Nisan’dan önce eski Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS satın alan ve stake eden ve snapshot’ta yer alan eski tier sahipleri, eskisi gibi devam edecekler. Yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS stake etmeleri gerekiyor.

– Yeni tier sahipleri, yakın zamanda açıklanan tier sistemine göre uygun bir staker olmak için yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 20.000 $CHEERS satın almalı ve stake etmelidir.

– Oyuncuların allocation’ı (%5), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

– Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IDO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 30 Haziran 13.00’te sona erecek.

– Her bilet garantili alım hakkı sağlar.

MOV’N Hakkında

Movn’un misyonu, sporu daha eğlenceli ve erişilebilir kılmaktır. Böylece Movn Superapp of Sports adlı bir Move2Earn web3 platformu oluşturuldu. Ticker’ı $MOV, Movn hizmet token’ı ve bu yeni spor ekonomisinin sembolüdür.
Oyuncular tek bir yerden sadece fiziksel olarak aktif oldukları için kazançlar elde etmekle kalmaz aynı zamanda tesis rezervasyonları, partner bulucu, pazar yerleri, e-Ticaret, GameFi ve DeFi gibi potansiyel olarak yüzlerce üçüncü taraf hizmetine (mini uygulamalar) erişebilir.

Website | Twitter | Telegram | Discord |Medium |TikTok

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Madenciler, Bitcoin Fiyatını Baskılamaya Devam Edebilir

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’da Geri Çekilmeler Başladı I Güncel Teknik Analiz