in , ,

CheersLand’in Yaklaşan Metaverse Kombat IDO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan Metaverse Kombat’ı resmi olarak duyurdu.

Yatırımcılar, listelemeden sonra 2 saat refund seçeneğine sahip olacaklar.

Metaverse Kombat, metaverse temasıyla güçlendirilmiş ve Binance Blockchain ile bağlantılı nostaljik oyun deneyimi için yaratılmış sürükleyici bir 3d dövüş oyunudur. Oyuncular çeşitli dövüşçüler, dinamik aşamalar arasından seçim yapabilir ve tek oyunculu veya çok oyunculu modlarda oynayabilir. Metaverse Kombat’ın oynanışı göğüs göğüse dövüş etrafında dönmektedir. Sistem, engelleme mekaniği, fırlatma mekaniği, yer dövüşü yetenekleri ve engelleme yetenekleri olması anlamında yaygın dövüş oyunlarını yansıtacak şekilde inşa edilmiştir.

Metaverse Kombat IDO Detayları

IDO Tarihi: 17 Mayıs

Garantili Havuz: 13.00 – 17.00

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 17.30 – 23.00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IDO’dan 24 saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: 19 Mayıs

IDO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$MVK Başına Fiyat: $0.08

Initial Marketcap: $240,000

Vesting: TGE’de %25, sonraki aylar %25

Toplam Allocation: $50,000

Swap Birimi: BUSD, BNB Chain

Nasıl Whitelist’te Yer Alabilirsiniz?

Toplam IDO Havuzu boyutu $50,000 dolardır. Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %90’ı, staker’lara ve Grand CheersLand NFT sahiplerine tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %10’u, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır. (3 oyunda sıralama yapmış 25, toplamda 75 oyuncu)

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Uygunluk kuralları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için CheersLand’in en son IGO ve private sale tier sistemi duyurumuzu mutlaka okuyun!

Garantili Havuz: $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar, Grand NFT sahipleri, en iyi oyuncular ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IGO’ya katılır.

Public FCFS Havuzu: İlk havuzdan bir fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Herkes satın alabilir. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 60 dolara kadar satın alabilir.

– Yeni ve eski tier sahipleri olarak iki kategoride staker mevcut.

– 30 Nisan’dan önce eski Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS satın alan ve stake eden ve snapshot’ta yer alan eski tier sahipleri, eskisi gibi devam edecekler. Yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 5.000 $CHEERS stake etmeleri gerekiyor.

– Yeni tier sahipleri, yakın zamanda açıklanan tier sistemine göre uygun bir staker olmak için yeni Whitelist for IGO havuzunda en az 20.000 $CHEERS satın almalı ve stake etmelidir.

– Oyuncuların allocation’ı (%10), Crypto Pirates, Click Click ve Matching oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir. (Toplamda 75 oyuncu)

– Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IDO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 15 Mayıs 13.00’te sona erecek.

– Her bilet garantili alım hakkı sağlar.

Metaverse Kombat Hakkında

Oyun süresi için güçlü ödüller sunan blok zinciri tabanlı bir oyun dünyası. Oyuncular tarafından, oyuncular için tasarlanmış bir oyun dünyası. Siberpunk bir metaverse’te geçen Metaverse Kombat tamamen gerçek zamanlı dövüşle ilgilidir.

Oyuncu, hayatta kalmak için acımasız kombat oyuncuları olmaya zorlandıkları ölümcül bir politika ve özel dövüş oyununa karışır. Sistem, herhangi bir zamanda bir arenada iki oyuncuya sahip olarak çalışır ve daha sonra çarpıcı bir dövüş gösterisinde birbirleriyle savaşırlar.

Tur, ya tur için süre dolduğunda ya da oyunculardan biri tüm sağlığını kaybedip yenildiğinde sona erer. Oyuncular, tahsis edilen seviyeye göre karakterlerin kilidini açabilecekler.

Karakterin kilidi açıldıktan sonra söz konusu karakteri bilgisayar kontrollü bir oyuncuya (cpu) veya başka bir kişiye karşı savaşa sokmak mümkün olacaktır.

Website | Telegram | Twitter | Medium

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merkez Bankası Nedir? Görevleri ve Tarihi

DeFi

DeFi 2.0 Nedir? Sıradaki Mega Trende Hazırlanın