içinde

CheersLand’in Yaklaşan MetaFighter Private Sale Duyurusu

CheersLand'in Yaklaşan MetaFighter Private Sale Duyurusu

CheersLand, bir sonraki Private Sale’si olan MetaFighter’ı ($MF) resmi olarak duyurdu.

CheersLand x MetaFighter; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine Private Sale sonrası aşamada da devam edecek.

MetaFighter Tokenomics’i

Private Sale Detayları

Private Sale Tarihi: 21 Mart

Garantili Havuz: 11.00 – 14.00

FCFS Whitelist Havuzu: 14:30 – 17:30

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 18:00 – 22:00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Whitelist’tekiler için FCFS (bilet başına 2,5x allocation) + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: Private Sale’den 24 Saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: Açıklanacak

Private Sale Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$MF başına fiyat: $0,0100

Initial Marketcap: $182.000,00

Vesting: 7 gün boşluk, ilk taksit TGE’den 7 gün sonra %7.5, sonra 45 gün boşluk, kalan pay eşit aralıklarla 11 ayda dağıtım

Toplam Allocation: $50.000

Swap Birimi: BUSD

Allocation Kuralları

Toplam Private Sale Havuzu boyutu 50,000 dolardır (5,000,000 $MF). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam Private Sale allocation’ın %80’i, staker’lara (yeni tier sistemi) tahsis edilir.

*Toplam Private Sale allocation’un %15’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır.

*Gleam kampanyasında toplam Private Sale allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Garantili Havuz : $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan Private Sale’ye katılır.

FCFS Havuzu : İlk garantili havuzdan herhangi bir fon kalırsa, FCFS havuzu etkinleştirilir. Bu durumda tahsis, ilk havuzdan kalanlar kullanılarak belirlenecektir. Bu noktada, bilet başına 2,5 kat tahsis uygulanacaktır. Bu havuzda da sadece $CHEERS stake edip tier sahibi olanlara izin verilir.

Public FCFS Havuzu : Yine ilk iki havuzdan fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 300 dolara kadar satın alabilir.

-Her bilet, garantili alım hakkına sahip olacaktır.

-Garantili Havuz kapandıktan yarım saat sonra kalan fonlar, FCFS bazında 2.5x allocation olacak şekilde $CHEERS tier sahiplerine açılacaktır.

-Genel FCFS Havuzu, FCFS Whitelist Havuzu kapandıktan 30 dakika sonra açılacaktır. İlk iki havuzdan kalan fonlar, herkese açık FCFS havuzu aracılığıyla cüzdan başına maksimum 300 dolarlık bir satın alma ile sunulacaktır. Bu havuz için whitelist gerekmez.

-Kriterlere uygun bir Staker olmak için kullanıcıların yakın zamanda duyurulan yeni tier sistemine göre IGO Whitelist Pool’da en az 5.000 $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekir.

-Oyuncuların allocation’ı (%15), Crypto Pirates & Click Click oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir.

-Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, private sale’den 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 13 Şubat 03.00’te sona erecek.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Farm Me Nedir?

PancakeSwap Nedir ve Nasıl Kullanılır?