içinde , ,

CheersLand’in Yaklaşan LunaPad INO’su

CheersLand, bir sonraki INO’su olan LunaPad INO’sunu resmi olarak duyurdu.

LunaPad’in İlk NFT Teklifi (INO) için belirlenen tarih, 9 Mart 17.00 Çarşamba’dır.

Satın alınabilecek NFT’lerin Adları ve Miktarları

100 x Community
50 x Supporters
20 x Gold
10 x Platinum
4 x Diamond

NFT’lerin Fiyatlandırması

Community = $100
Supporters = $400
Gold = $1.000
Platinum = $2.000
Diamond = $5.000

NFT’lerin adlarını içeren toplam 5 genel FCFS havuzu başlatılacaktır. Whitelist olmayacak. Etkinlik tükenmediği sürece herkes katılabilir. Aynı zamanda tükenene kadar herkes istediği kadar satın alabilir.

Kazanılacak Haklar

  • LunaPad’in NFT’lerinin her biri, LunaPad’in yaklaşan IDO’ları için satın alınan NFT’lerin kalibresine dayalı olarak allocation haklarına sahiptir.
  • Bu NFT’ler ayrıca “opensea.io” ve LunaPad’in yakında kurulacak NFT Market’inde satılabilir.

LunaPad Hakkında

LunaPad, TerraLuna ekosistemi ve Binance Smart Chain’de yeni projeler başlatmak için eşler arası yenilikçi Launchpad’dir.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Fantom (FTM) Düşüşünün Arkasında Yatan Sebep

Lithium Finance Sprint Board Tanıtımı