in

CheersLand’in Yaklaşan GoldeFy IDO Duyurusu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan GoldeFy’ı ($GOD) resmi olarak duyurdu.

CheersLand x GoldeFy; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine IDO sonrası aşamada da devam edecek.

IDO Detayları

IDO Tarihi: 15 Mart

Garantili Havuz: 11.00 — 14.00

FCFS Whitelist Havuzu: 14:30 — 17:30

Genel (Herkese Açık) FCFS Havuzu: 18:00 – 22:00

Havuz Türü: Garantili Havuz + Whitelist’tekiler için FCFS (bilet başına 2,5x allocation) + Genel FCFS (whitelist gerekmez, herkes satın alabilir)

Snapshot: IDO’dan 24 Saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: 17 Mart 18.00

IDO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$GOD Başına Fiyat: $0.12

Initial Marketcap: $390.474

Vesting: TGE’de %10, ardından 3 ay boyunca %30

Toplam Allocation: $30.000

Swap Birimi: BUSD

Allocation Kuralları

Toplam IDO Havuzu boyutu 30,000 dolardır (250,000 $GOD). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %80’i, staker’lara (yeni tier sistemi) tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %15’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır.

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Garantili Havuz : $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IDO’ya katılır.

FCFS Havuzu : İlk garantili havuzdan herhangi bir fon kalırsa, FCFS havuzu etkinleştirilir. Bu durumda tahsis, ilk havuzdan kalanlar kullanılarak belirlenecektir. Bu noktada, bilet başına 2,5 kat tahsis uygulanacaktır. Bu havuzda da sadece $CHEERS stake edip tier sahibi olanlara izin verilir.

Public FCFS Havuzu : Yine ilk iki havuzdan fon kalırsa bu havuz aktif olacaktır. Whitelist’te yer almak gerekmez. Etkinlik tükenmezse cüzdanını bağlayan herkes 300 dolara kadar satın alabilir.

-Her bilet, garantili alım hakkına sahip olacaktır.

-Garantili Havuz kapandıktan yarım saat sonra kalan fonlar, FCFS bazında 2.5x allocation olacak şekilde $CHEERS tier sahiplerine açılacaktır.

-Genel FCFS Havuzu, FCFS Whitelist Havuzu kapandıktan 30 dakika sonra açılacaktır. İlk iki havuzdan kalan fonlar, herkese açık FCFS havuzu aracılığıyla cüzdan başına maksimum 300 dolarlık bir satın alma ile sunulacaktır. Bu havuz için whitelist gerekmez.

-Kriterlere uygun bir Staker olmak için kullanıcıların yakın zamanda duyurulan yeni tier sistemine göre IGO Whitelist Pool’da en az 5.000 $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekir.

-Oyuncuların allocation’ı (%15), Crypto Pirates & Click Click oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir.

-Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, IDO’dan 24 saat önce alınacak ve gleam kampanyası 14 Mart 08.59’da sona erecek.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ethereum

Ethereum (ETH) Nasıl Stake Edilir?

NBA, Web 3 Yeniliklerini Kabul Edecek Mi?