içinde

CheersLand’in Tier Sisteminde Güncelleme

CheersLand, mevcut tier sisteminde küçük bir güncelleme yapmaya karar verdiğini duyurdu.

“Whitelist for IGO” havuzunun bitiminden sonra tier seviyenize bağlı olarak stake etmeniz ve whitelist allocation’u kazanmanız için bir başka havuz açılacak. Bu havuzda, 14 günden önce unstake yapanlardan %15’lik bir unstake fee kesintisi olacak. Toplanan tüm unstake fee ücretleri, aşağıdaki niteliklere sahip uzun vadeli staker’lere dağıtılacak:

Yeni havuzda iki tür staker olacak: Loyal Staker ve Loyal Staker Plus.

Loyal Staker: En az 50.000 $CHEERS’ı en az 2 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker Plus: En az 50.000 $CHEERS’ı en az 4 hafta boyunca stake eden tier 4 staker’ı.

Loyal Staker’ler, her ayın sonunda toplanan tüm unstake fee ücretlerinin %30’unu alacak. Loyal Staker Plus’ta stake edenler ise her ayın sonunda tüm staking ücretlerinin %70’ini alacak.

Şu andan itibaren, “Whitelist for IGO” havuzundan toplanan unstake ücretlerinin %50’si ve yeni havuz açılana kadar olan unstake ücretlerinin %50’si “Whitelist for IGO” havuzunda stake edenleri (tüm tier’leri) ödüllendirmek için kullanılacaktır.

Örnek

Örneğin ay sonunda toplam unstake fee ücreti 50.000 $CHEERS ve10 Loyal Starker, 10 Loyal Staker Plus var.

Loyal Staker grubu havuzun %30’unu alacak. Böylece her birine; 15.000 $CHEERS/10 kişi = 1.500 $CHEERS olarak dağıtılacak. Sonuç olarak toplamda 15.000 $CHEERS sahibi olacaklar.

Loyal Staker Plus grubu havuzun %70’ini alacak. Böylece her birine; 35.000 $CHEERS/10 kişi = 3.500 $CHEERS olarak dağıtılacak. Sonuç olarak toplamda 35.000 $CHEERS sahibi olacaklar.

Şu andan itibaren “Whitelist for IGO” havuzundan toplanan unstake fee ücretlerinin %50’si + yeni havuzun açılışına kadar alınan unstake fee ücretlerinin %50’si, “Whitelist for IGO” havuzunun mevcut staker’lerini (tüm tier seviyeleri) ödüllendirmek için kullanılacaktır. Yeni havuz açıldıktan sonra yalnızca nitelikli tier 4 staker’lerinin gelecekteki ödülleri alacağını lütfen unutmayın.

CHEERS Loyalty Governance Kullanıcıları için Tazminat

“Whitelist for IGO ” havuzundan önce “ Loyalty Governance” adında bir havuz vardı. Yatırımcılara, yeni tier sistemine geçerken tazminat verileceği duyurulmuştu.

Tazminat olarak:

1) “Whitelist for IGO” havuzundan şimdiye kadar toplanan toplam unstake fee ücretlerinin %50’si, sadakat puanları oranına göre dağıtılacak. Dağıtım 31.03.2022 Perşembe günü yapılacaktır.

2) Bu staker’lerin adresleri, bu Cuma gününden itibaren CHEERS Daily NFT kampanyasında her biri 5 kez beyaz listeye alınacaktır (sadece bu Cuma için).

Şu ana kadar toplanan toplam tutarı, unstake fee ücretleri adresinden kontrol edebilirsiniz: 0x2Ff032A9947147B21266A0872FcB3BF0580FeA01

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

5ire Nedir?

CheersLand’in Yaklaşan FOTA Private Sale Duyurusu