içinde

CheersLand Yaklaşan Dx Spot IDO’sunu Duyurdu

CheersLand Yaklaşan Dx Spot IDO’sunu Duyurdu

CheersLand, bir sonraki IDO’su olan Dx Spot ($DXS) IDO’sunu resmi olarak duyurdu.

Dx Spot, kripto borsalarında 7/24 işlem yapabilen, uygulama tabanlı bir kripto trade bot platformudur. Dx Spot, kriptoya yeni başlayanların veya uzmanların kurması ve çalıştırması için basit, sezgisel bir uygulamadır. Dx Spot, Dx Spot ekosistemindeki bir yardımcı program token’i olan DXS’ye sahiptir. Token, stake programında kullanılabilir ve bir değer deposu olarak uzun vadeli bir yatırım olarak kabul edilebilir.

Dx Spot, kripto para borsaları için bir yapay zeka (AI) trade platformudur; Dx Spot’u artık Playstore’da kullanmak ve indirmek mümkündür. Dx Spot, ekosistem araçları için DXS token’leri oluşturur. Dx Spot ayrıca Metaverse’de; DeFi, NFT, Gamefi ve AI girişimleri üzerinde de çalışacak. DXS token’leri üyelik ücretleri, gas, oyun karakteri alımları ve Dx Spot uygulama ekosisteminde staking için kullanılabilir.

CheersLand x Dx Spot; stratejik ortaklıklarına, kaynak paylaşımlarına ve iş birliğine IDO sonrası aşamada da devam edecek.

IDO Detayları

IGO Tarih ve Saati: 24 Şubat 13.00/16:00

FCFS Havuzu için Tarih ve Saat: 24 Şubat 17:00/20:00

Havuz Türü: Garantili + FCFS (Allocation 2.5x Katı olarak)

Snapshot: IDO’dan 24 Saat önce

Listelenme Tarihi ve Saati: Duyurulacak

IGO Sitesi: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

$DXS Başına Fiyat: $0.0016

İlk Piyasa Değeri: $140,000

Vesting: TGE’de %25, ardından 3 ay boyunca aylık %25 olarak açılacak.

CheersLand için Toplam Allocation: $25,000

Swap Birimi: BUSD

Allocation Kuralları

Toplam IGO Havuzu boyutu 25,000 dolardır (15,625,000 $DXS). Allocation haklarına ilişkin temel kurallar şunlardır:

*Toplam IDO allocation’ın %80’i, staker’lara (yeni tier sistemi) tahsis edilir.

*Toplam IDO allocation’un %15’i, CheersLand Games’deki sıralama listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır.

*Gleam kampanyasında toplam IDO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Garantili Havuz : $CHEERS stake ederek tier sahibi olup yatırım ayrıcalığı kazananlar ve Gleam kampanyasının kazananları, garantili havuzdan IDO’ya katılır.

FCFS Havuzu : İlk garantili havuzdan herhangi bir fon kalırsa, FCFS havuzu etkinleştirilir. Bu durumda tahsis, ilk havuzdan kalanlar kullanılarak belirlenecektir. Bu noktada, bilet başına 2,5 kat tahsis uygulanacaktır. Bu havuzda da sadece $CHEERS stake edip tier sahibi olanlara izin verilir.

-Her bilet, garantili alım hakkına sahip olacaktır.

-Garantili Havuz kapandıktan bir saat sonra kalan fonlar, FCFS bazında 2.5x allocation olacak şekilde $CHEERS tier sahiplerine açılacaktır.

-Kriterlere uygun bir Staker olmak için kullanıcıların yakın zamanda duyurulan yeni tier sistemine göre IGO Whitelist Pool’da en az 5.000 $CHEERS satın alması ve stake etmesi gerekir.

-Oyuncuların allocation’ı (%15), Crypto Pirates & Click Click oyunlarındaki ilk 25’e bölünecektir.

-Nitelikli Stakerler/En İyi Oyuncular için snapshot, 23 Şubat’ta alınacak ve gleam kampanyası 23 Şubat 09.00’da sona erecek.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kripto Para Piyasasında Neler Oldu? | 21.02.22

Son Zamanlarda Dikkat Çeken Play-To-Earn (Oyna-Kazan) Oyunları – 1