içinde , , ,

CheersLand Web3 Teknolojisi için Önemli Adımlar Atıyor

CheersLand, kullanıcılara oyun deneyimlerinden ve sosyal ağlarından para kazanma fırsatı sunan genişletilebilir bir GameFi evrenidir. CheersLand GameFi Universe’nin; çoklu oyun kombinasyonları, Sıralama Listesi, IDO, NFT Market ve Çok Varlıklı Stake Platformu gibi özellikleri bulunmaktadır. Buna ek olarak son zamanlarda launchpad, web3 entegrasyonuna yönelik önemli adımlar atıyor.

Kısa süre önce web3’ün altyapı inşaatına katılmaya başlayacağını ve $CHEERS token’ları için daha fazla kullanım senaryosu getireceğini belirten CheersLand launchpad, önemli web3 anlaşmalarına başladı.

Çeşitli kategorilerde önemli projelerle yaptığı ortaklıklar ve yaptığı IDO’lar ile dikkat çeken Cheersland; iş, NFT, stake-to-earn, move-to-earn ve benzeri çeşitli projeleri ekosistemine dahil etmeye devam ediyor. Tüm bunlara ek olarak kendi geliştirdiği play-to-earn konseptli çevrimiçi oyunları ile kullanıcılara avantajlar sağlıyor.

CheersLand, 12 Ekim’de Certik denetiminden geçti. 12 Nisan’da ise IDO akıllı sözleşmesi 2.0’ın denetimi tamamlandı. CheersLand’in yeni launchpad’i ve ürün kullanıcı ara yüzü de aynı ay içinde yayınlandı. Mevcut tier sisteminde bazı düzenlemeler yapıldı. 3 Haziran’da CheersLand launchpad, IDO katılımcıları için yeni geri ödeme politikasını açıkladı. 6 Haziran’da CheersLand buyback token yakımını tamamladı. Bu kez, yakılan toplam token miktarı 818.439 $CHEERS oldu ve bunların tamamı buyback’ten geldi.

CheersLand’in izleyeceği strateji aşağıdaki gibi olacaktır:

  • $CHEERS sahiplerinin güvenini artırmak için düzensiz buyback ve token yakımları gerçekleştirilecek.
  • CheersLand, web3’ün altyapı inşasına katılmaya başlayacak ve $CHEERS token’ları için daha fazla kullanım senaryosu getirecek.

CheersLand ve TARS Protocol Ortaklığı

CheersLand, web3 entegrasyonuna TARS Protocol ile yaptığı anlaşma ile önemli ölçüde başladı. TARS Protocol, yatırım ilişkileri için güvenilir on-chain (zincir üstü) çözümler sağlayan otomatik bir web3 protokolüdür.

TARS, Merkeziyetsiz Toplum’da (Decentralized Society – DeSoc) Kredi Veri Ağı (Credit Data Network) oluşturmak için otomatik bir yetki paylaşımı protokolüdür. Non-custodial, güvenli ve denetlenmiş akıllı sözleşmeler üzerine inşa edilen TARS, kripto kullanıcılarının Web3 üzerindeki etkisini ve güvenini yeniden inşa etmeleri için basit, güvenli ve iş birliğine dayalı bir altyapı sağlar.

TARS Space, Smart SAFT, Claimer, TARS Dashboard vb. dahil olmak üzere TARS Protocol ile oluşturulmuş çeşitli web3 yardımcı programları, kripto kullanıcılarının web3 tokenomisine zahmetsizce katılmalarına ve portföylerini güvenilir bir ortamda yönetmelerine olanak tanır. TARS Space aracılığıyla herkes kendi web3 markasını oluşturabilir. Kredi Veri Ağı’nın oluşturulmasına katkıda bulunanlar, kredilerinin kanıtı olarak NTT (Non-TradableToken) ile ödüllendirilir. Peki, bu ortaklık CheersLand launchpad’e ne gibi faydalar sağlayacak?

Daha Sorunsuz ve Güvenli Bir IDO Deneyimi

TARS Space’te, daha sorunsuz ve daha güvenli bir IDO deneyimi sunmak için CheersLand’deki IDO Havuzlarına eşdeğer SAFT’lar oluşturulacak.

TARS SAFT, akıllı sözleşmeler yoluyla etkili kısıtlamalar ve güvenlik sağlar ve kripto kullanıcılarının web3’teki birincil pazardaki yatırımları için koruma sağlar. Bununla birlikte ertelenmiş token vesting programlarının olmamasını sağlar.

SAFT dışında, CheersLand’deki IDO yatırımcılarının TARS Claimer’daki portföylerinde bulunan vesting token’larının claim edilmesine izin verilecek.

Claimer, proje ekiplerinin/token alıcılarının token’ları non-custodial, zamana bağlı bir akıllı sözleşmede kilitlemesine olanak tanıyan Dynamic Penalty Function (DPF) tarafından desteklenen bir DAPP’dir. Whitelist kullanıcıları, token’larını vesting takvimlerine göre talep edebilir.

IDO’larda kullanılan TARS’ın otomatik güç paylaşımı protokolü ile CheersLand, topluluğa daha iyi bir kullanıcı deneyimi getirecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Meta, Oasis Labs

Oasis Labs ile Meta Ortaklığını Duyurdu! Yapay Zekâ Teknolojisi için Ne Anlama Geliyor?

Rug Pull Nedir? Rug Pull’dan Sakınmanın Yolları