içinde ,

CheersLand Platformunda HP Kazanmak İçin Tokenlerinizi Nasıl Stake Edebilirsiniz?

CheersLand

Bu yazımızda Cheersland platformunda HP kazanmak için tokenlerinizi nasıl stake edebileceğinizi adım adım görselleriyle birlikte açıkladık.

Burada örnek olarak $TFI alıyoruz:

Adım 1. Çoklu Varlık Staking Platformunu ziyaret edin.

Adım 2. BSC Ağındaki cüzdanınızı bağlayın.

CheersLand


Adım 3.
Bir varlık veya token seçin ve sözleşmeyi etkinleştirin. Tokeni adına göre arayabilirsiniz. Cüzdanınızda fee’leri ödemek için yeterli $BNB olduğundan emin olun, aksi takdirde sözleşmeyi etkinleştiremezsiniz.

CheersLand


Adım 4.
Stake2Earn’i başlatın. Bakiyenizin Staking Minimum‘dan fazla olduğundan emin olun. Yeterli tokeniniz yoksa doğrudan token satın almak için Details >> Buy Now‘a da tıklayabilirsiniz.

CheersLand


Adım 5.
Stake Minimum değerinin yalnızca tam sayı katlarını stake yapabilir ve istediğiniz miktarı onaylayabilirsiniz. “1” seçerseniz, 24 saat boyunca stake yaptıktan sonra 1 HP kazanırsınız. “2”yi seçerseniz, 24 saat boyunca stake yaptıktan sonra 2 HP kazanırsınız. Cüzdanınızda stake yapmak için yeterli tokeniniz olduğundan emin olun.


Adım 6
. Token Page‘de stake ettiğiniz token miktarını ve Details‘de ise stake’inizin bitmesine kalan süreyi bulabilirsiniz.


Adım 7.
24 saat sonra Claim düğmesi kullanılabilir duruma gelecektir ve tokenlerinizi talep etmekte özgürsünüz. Cüzdanınızda fee’leri ödemek için yeterli $BNB olduğundan emin olun.

Ayrıca aynı anda birden fazla token stake edebilir ve stake ettiğiniz tokenleri Staked Only butonuna tıklayarak bulabilirsiniz.

CheersLand Nedir?

CheersLand, herkesin oyun deneyimlerinden ve sosyal ağlarından para kazanabileceği, genişletilebilir bir GameFi evrenidir.

CheersLand GameFi Universe’nin çoklu oyun kombinasyonları, Sıralama Listesi, İlk Oyun Teklifi (IGO), NFT Market ve Çok Varlıklı Stake Platformu gibi özellikleri bulunmaktadır.

CheersLand’de oyuncular, yetenekli oyunlar ve ekosisteme katkılar yoluyla ödüller kazanabilirler. Bu Play-to-Earn modu, GameFi’de coşkulu bir kitleye ulaşan ve ticari başarıya neden olan Axie Infinity, My Neighbor Alice ve Alien Worlds tarafından da benimsenmiştir.

Oyun kurucuların CheersLand GameFi Universe’de kendi oyunlarını başlatmak ve ekonomik modeli paylaşmak için CheersLand API’sini kullanmalarına izin verilir. Bu yeni model, Build-to-Earn olarak adlandırıldı ve oyun yapımcılarına CheersLand için oyun sahnelerini genişleterek ödüller kazanmaları için ilham verecek.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Blockchain oyunları

Blockchain Tabanlı NFT Oyunlarının Bugünü ve Yarını

LOCGame

LOCGame Haftalık Güncellemeler