içinde , , ,

CheersLand Launchpad’in Şubat Ayı IDO Takvimi Duyuruldu

Bu yazımızda sizlere CheersLand Launchpad, yeni tier sistemi ve şubat IDO takviminde yer alan gelecek projeler hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle şubat ayı IDO takvimi ile başlayalım:

  • 18 Şubat – Duckie Land (IGO)
  • 24 Şubat – Dx Spot (IDO)
  • 28 Şubat – MetaWear (IDO)
  • Tarih Açıklanacak – MetaStarter (IDO)
  • Tarih Açıklanacak – GameLounge (Private Sale)
  • Tarih Açıklanacak – MetaFighter (Private Sale)

Daha Fazlası Yakında Açıklanacak!

IDO’lara, IGO’lara ve Özel Satışlara katılmaya hak kazanmak için Whitelist for IGO havuzunda en az 5000 adet $CHEERS stake etmelisiniz. Şimdi gelin birlikte CheersLand Launchpad’de yapılacak olan IDO’ları daha detaylı inceleyelim.

IDO Takvimindeki Projelerin Tanıtımı

18 Şubat – Duckie Land (IGO)

Duckie Land, blockchain üzerinde çalışan, metaverse özellikli, multi-chain (PC, Android, IOS ve VR), çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Her Duckie, bir NFT’dir. Milyonlarca insan NFT dünyasına katılabilir, ustaca oynanış ve ekosisteme katkı yoluyla ödül token’leri kazanabilir.

Duckie Land; her ördek meme‘inin, ördek emojisinin, ördek karakterinin ve ördeklerle ilgili diğer her şeyin sevgisinden ilham almıştır.

24 Şubat – Dx Spot (IDO)

Dx Spot, kripto borsalarında 7/24 işlem yapabilen, uygulama tabanlı bir kripto trade bot platformudur. Dx Spot, kriptoya yeni başlayanlar veya uzmanların kurması ve çalıştırması için basit ve sezgisel bir uygulamadır.

Dx Spot, Dx Spot ekosisteminde bir yardımcı program token’i olan DXS’ye sahiptir. Token, stake programında kullanılabilir ve ayrıca bir değer deposu olarak uzun vadeli bir yatırım olarak kabul edilebilir.

28 Şubat – MetaWear (IDO)

MetaWear, yalnızca metaverse için en büyük dijital çoklu platform NFT giysi üreticisi değil; aynı zamanda müşterilerin ve tasarımcıların ayrıntılı NFT moda öğelerini sattığı ve sergilediği ilk ve en büyük Çoklu Evren Moda Alışveriş Merkezi’nin kurucusu ve sahibidir.

NFT öğeleri, istediğiniz zaman satın alabilirsiniz, kiralayabilirsiniz, işletebilirsiniz veya $WEAR token’e dönüştürebilirsiniz.

Tarih Açıklanacak – MetaStarter (IDO)

MetaStarter; Metaverse, NFT ve Gamify projeleri için birincil multi-chain launchpad’dir.

Bu launchpad, yeni nesil sanal projelerin hızlandırılmasını ve yatırımı otomatikleştirerek manuel katılımın birden çok kez üstesinden gelmeyi amaçlar.

Tarih Açıklanacak – GameLounge (Private Sale)

Game Lounge, istediğiniz zaman gelip gerçek dünyadan uzaklaşabileceğiniz, zaman geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz, onlarla en sevdiğiniz oyunları oynayabileceğiniz ve NFT koleksiyonunuz ile övünebileceğiniz metaverse’deki kişisel oyun odanızdır.

Tarih Açıklanacak – MetaFighter (Private Sale)

MetaFighter; Street Fighter, Virtua Fighter ve Soul Calibur gibi arcade dövüş klasiklerinin özünü yakalayan, oyuncuları dövüş yetenekleri için ödüllendiren ve oyun içi bir ekonomi sunan beceri tabanlı bir play-to-earn dövüş oyunudur.

CheersLand Launchpad Yeni Tier Sistemi

CheersLand, yeni tier sistemi için bir Whitelist Farm Pool başlatacak. (Uzun vadeli ve Unstake ücretleri: 10 günün %10’u) Aynı zamanda kullanıcıların IGO Snapshot’ı alınmadan önce belirledikleri Allocation Tier için belirlenen minimum tutarı satın almaları ve stake etmeleri gerekiyor.

*Tier 1 – Guardian: 5000 – 14999 CHEERS stake edenler: Her biri 1 bilet

*Tier 2 – Crusader: 15000 – 34999 CHEERS stake edenler: Her biri 4 bilet

*Tier 3 – Archon: 35000 – 49999 CHEERS stake edenler: Her biri 10 bilet

*Tier 4 – Legend: 50000+ CHEERS stake edenler: Her biri 15 bilet

  • Toplam IGO allocation’ın %80’i, nitelikli CHEERS staker’ları tarafından paylaşılacak ve tahsisler, biletlerin oranına göre bölünecektir.
  • Toplam IGO allocation’on %15’i, CheersLand Games’deki Sıralama Listesinin whitelist’indeki oyuncuları tarafından paylaşılacaktır.
  • Gleam kampanyalarında toplam IGO allocation’ın %5’i kullanılacaktır.

Örneğin:

Yeni bir proje olan X, 20 Ocak’ta CheersLand’de IGO’da listelenecek ve tahsisi toplamda 50.000 BUSD olacak.

CheersLand, 19 Ocak’ta Whitelist Farm Pool Havuzunda snapshot alacak. (200 Guardians, 100 Crusaders, 50 Archonsve 10 Legends var diyelim.)

Toplam biletler= 200*1+100*4+50*10+10*15=1.250

Her bilet 40.000/1250=32 BUSD allo anlamına gelir, yani Guardian 32 BUSD, Crusader 128 BUSD, Archon 320 BUSD ve Legend 480 BUSD allocation alır.

Whitelist Farm Pool, yakında kullanımda olacak. Aynı zamanda CheersLand Sadık Staker’larını telafi etmek için CHEERS Puanlarını baz alarak her kullanıcıya $CHEERS token’lerini airdropla göndermeye karar verdi.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

KoinSaati tarafından yazıldı.

DeFi

DeFi Kredileri Nedir?

Kripto Cüzdan Nasıl Korunur?