içinde

CheersLand: Kripto Projeleri İçin Hizmet Artırıcı Bir Oyun

CheersLand Game-as-a-Service (Hizmet Eden Oyun) modelini benimser, hem oyna-kazan hem inşa et-kazan odaklıdır. Gamified Launchpad, Multi-game Universe, Multi-asset Staking Platformu ve NFT Market ürün portföyüyle çalışır. Yeni kullanıcılara, eşsiz ve zengin GameFi ekosistemi oluşturan davet mekanizması ile güçlendirilip sunulur.

 

CheersLand, GameFi ile kripto dünyasının altyapısını oluşturma serüvenine katılmak isteyen daha fazla ekosistem ortağı aramaktadır. Kendileriyle partnerlik kuran kripto projelerine, aşağıdaki destekleri ve hizmetleri sunmaktadır.

  1. Kaynak Yaratma

Sermaye artırmak ve deneyimli GameFi kullanıcılarına ulaşmak için projenizin IGO (Initial Game Offering) yapmasına yardımcı olmaktadır. Diğer IDO platformlarından farklı olarak CheersLand, aktif oyuncuların whitelist’e alınmasına ve nitelikli stake edenlere ek olarak tahsislere yatırım yapmasına izin verecek bir Gamified Launchpad’e (Oyunlaştırılmış Launchpad) sahiptir.

Token’larınız, IGO tamamlandıktan sonra CheersLand’e dayalı oyunlarda kullanılacaktır.

  1. Tokenlarınızı Oyunlaştırın

CheersLand’in Multi-asset Staking (Çok Varlıklı Staking) Platformu artık BSC’deki tüm varlıkları ve token’ları destekleyebilen Binance Smart Chain’de hizmete açılmış durumda.

CheersLand, token’larınızı Çok Varlıklı Staking Platformunda listeleyerek token’larınız için oyunlaştırılmış bir hizmet oluşturmaya yardımcı olabilir. Bir hizmeti olmayan token’ların kamuya açıklandıktan kısa bir süre sonra topluluk tarafından terk edilmesi durumunda, kullanıcıların token’ları satın almasına ve stake etmesine ve oyunlarda kullanılan HP kazanmasına olanak tanır.

CheersLand, havuz oluşturma ve pazarlama için bin dolarlık hizmet ücreti almaktadır. Token’larınız Çoklu Varlık Staking Platformunda kalıcı olarak listelenecek ve projeniz için çapraz pazarlama yapılabilmektedir.

  1. Oyunlaştırılmış Pazarlama

CheersLand, projeniz hakkında duyurular yapacak ve sosyal medyada yaptığınız paylaşımlar CheersLand’in sosyal medya kanalları aracılığıyla paylaşılacaktır.

CheersLand, tüm kanalların tanıtımına ek olarak, Haftalık Turnuva’yı adlandırma ve markanızı en iyi şekilde tüm CheersLand oyuncularına gösterme, tanıtma fırsatı da sağlayabilmektedir:

Haftalık Turnuvayı Adlandırın:

Haftalık Turnuvaları adlandırabilir ve her hafta lider panosunda listelenen tüm aktif oyuncuların bir ödül havuzundan ödüllendirileceği bazı token’lara sponsor olabilirsiniz. Hatta projenizi Sıralama Listesi’nde tanıtmaya yardımcı olmak için oyuncuların takma adlarını değiştirmeleri için onlara rehberlik edebilirsiniz.

Marka Bilinirliğinizi Oyuna Ekleyin:

Proje elementlerini, oyundaki afişlerde ve öğelerde gösterilecek ve projenizle ilgili reklamlar ve bağlantılar oyunun duraklatıldığında çıkan sayfada gösterelebilir, bu da tüm CheersLand oyuncularının projenizi oyun içinde takip etmesine olanak tanır.

CheersLand, 4 hafta boyunca Haftalık Turnuvalar adına bir defaya mahsus 2 bin dolarlık pazarlama ücreti almaktadır. Pazarlama çabalarınızı artırmak için CheersLand tarafından tasarlanan 4 haftalık bir pazarlama planı ve kampanya teklifleri alacaksınız.

  1. Token Sahiplerini Artırın

CheersLand, token’larınızı aktif ve mükemmel oyunculara dağıtarak ve projeniz için farm’lar ve havuzlar oluşturarak projenizin token sahiplerini büyütmesine yardımcı olabilir, bu da ürününüzün benimsenmesini artırmaya yardımcı olur.

Ne kadar çok kişi token’larınızdan haberdar olup ve elinde bulundurursa, insanların ürününüzü ve teknolojinizi kullanmaya ve benimsemeye başlama olasılığı o kadar artar.

  1. Farm’lar ve Havuzlar

CheersLand, projenizin Farm’lar + Havuzlar, diğer adıyla, Likidite Madenciliği veya Yield Farming oluşturmasına yardımcı olabilir. Faydaları şunlardır:

Ödül Yatırımcıları:

Proje token’larınızı, uzun vadeli yatırımcılarınızı ve destekçilerinizi ödüllendirmek ve teşvik etmek için staking’den faydalanın.

Token Hizmeti Oluşturun:

İnsanların token’larınızı öğrenmesi, haberdar olması ve bunlara yatırım yapması için bir neden olarak staking özelliği ekleyerek projeniz için anında token hizmeti oluşturun.

Tokenomi (Token Ekonomisi):

İnsanları, satış baskısını azaltmak için token’ları satmak yerine elinde tutmaya teşvik eder.

CheersLand, her bir havuz ve pazarlama için 3 bin dolarlık bir hizmet ücreti almaktadır.

  1. NFT Pazarı

NFT Market of CheersLand, kullanıcıların token’larınızı, oyunlarda takas edebilecek veya kullanılabilecek NFT’leri basmak için kullanılabilecektir. Bu özellik henüz kullanıma açık değil ama yakında hizmet verecektir.

  1. Diğer Kaynaklar ve Yardım.

CheersLand, projenizi geliştirmek için gerekli kaynaklarla bağlantılar kurmanızı sağlar. CheersLand’den danışmanlık desteği ve pazarlama yardımı da alabilirsiniz.

Kaynak: Medium-CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Derived Finance Ekibi ile AMA Etkinliği

Ethereum

Ethereum’a Yatırım Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları