in , ,

CheersLand Insurance Shield (CIS) – CheersLand Launchpad’in Geliştirilmiş Sigorta Protokolü

CheersLand launchpad; yeni, isteğe bağlı geliştirilmiş bir sigorta protokolü olan “CheersLand Sigorta Protokolü”nü yürürlüğe koyacağını duyurdu.

Buna ek olarak, CheersLand launchpad’in Genel Refund Sigortası, aşağıda ayrıntıları verilecek olan bazı değişiklikleri içerecektir.

CheersLand her zaman olduğu gibi tüm taraflar için en uygun zemini yaratmaya çalışmaktadır. CheersLand belirsizlikleri en aza indirmek, riskleri optimize etmek ve farklı boyutlarda çeşitlendirmek için uyum sağlamaya devam ediyor.

CheersLand Sigorta Protokolü (CIS) Nedir?

CheersLand Sigorta Protokolü; satış anlaşmasının önceden belirlenmiş, vesting süresi boyunca satış öncesi yatırımcıları koruyan, isteğe bağlı, geliştirilmiş bir sigorta protokolüdür.

CheersLand Sigorta Protokolü (CIS); CIS korumalı bir IDO projesi token’ları, art arda 7 gün boyunca IDO fiyatının altında performans gösterdiğinde tetiklenir ve tüm IDO katılımcılarına vesting’in geri kalanı iade edilir.

Protokolün İstisnaları

Proje, borsa listelenmesinden sonraki ilk 24 saat boyunca %100 yatırım getirisi elde eder ve bunu sürdürürse CIS protokolü geçersiz hale gelir (örneğin, TGE’de %20 vesting olan bir proje, 24 saat boyunca minimum fiyat olarak IDO fiyatının 5 katını sürdürürse artık CIS protokolü kurallarına tabi değildir.)

Bir proje, %100 TGE vesting’e sahipse ve CIS protokolünü kabul ederse yukarıdaki istisnaya uygun olarak yalnızca 24 saat boyunca IDO fiyatını sürdürmeleri gerekir.

Bir proje, CIS protokolünü kabul ederse tüm IDO’larda varsayılan olarak uygulanan Genel Refund Sigortası aracılığıyla oluşabilecek ek parasal cezalardan muaf tutulur.

CheersLand, CIS kurallarını istismar etme (büyük ve boş trade işlemleri yaparak tetikleme geri sayımını sıfırlamak gibi) veya benzer bir kötü niyeti tespit ederse topluluk bilgilendirilecek ve eylemin gidişatına ilişkin olarak sahipler arasında bir DAO oylaması yapılacaktır.

Güncellenmiş Genel Refund Sigortası

Yukarıda belirtildiği gibi tüm CheersLand launchpad IDO’ları için geçerli olan ve varsayılan sigorta protokolü yükseltildi. Genel Refund Sigortası, CheersLand launchpad kullanıcıları için çeşitli potansiyel nedenlere dayanan açık ve haksız bir dezavantaj olduğunda tetiklenir.

İşte Güncellenmiş Protokol:

CheersLand launchpad, vesting süresinin sonuna kadar toplam fon miktarının %10’unu elinde tutacak ve bu miktar, aşağıdaki projeler için DAO tarafından yönetilen parasal cezalandırmayı işletmek için kullanılacaktır;

a) Vesting takvimi, sunulan pazarlama ve harcama planları gibi yatırım anlaşması unsurlarına aykırı hareket eden,

b) Söz verilen kalkınma planlarını, kilometre taşı yol haritası unsurlarını terk eden ve kalkınma, büyüme veya projenin sürdürülmesi için heves eksikliği gösteren.

%10 para cezası rezervi, bundan sonra sadece CheersLand launchpad’in yaptığı IDO anlaşmaları için geçerli olacaktır.

Dağıtım sırasında tüm IDO turu katılımcılarının token’larını haksız avantaj olmaksızın zamanında almalarının sağlanamaması refund’u tetikleyecektir.

Bir gecikme duyurulmadığı sürece, listelemeden 1 saat sonra, önceden kararlaştırılan likidite miktarının eklenmemesi ve kilitlenmemesi refund’u tetikleyecektir.

TGE sırasında önceden kararlaştırılan vesting takvimine ve başlangıç piyasa değerine uyulmaması refund’u tetikleyecektir.

Listelemeye kadar geçen sürede iletişim ve bilgi eksikliği veya proje ekiplerinin CheersLand ekibine, yatırımcılara veya diğer ekosistem paydaşlarına yönelik önemli ölçüde profesyonel olmayan eylem ve davranışlarının varlığı refund sürecini tetikleyecektir.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kripto

Eylül Bu 2 Kripto Para için Çok Önemli Bir Ay Olabilir!

IMF: Kripto Varlıklar Artık Niş Ürünler Değil