in ,

CheersLand Farming Havuzlarına Nasıl Stake Yapılır?

CheersLand, yeniliklerini ve heyecan verici haberlerini topluluğuna duyurmaya devam ediyor. CheersLand 2.0 ile odak noktası şimdi RWA‘yı (Gerçek Dünya Varlıkları) ekosisteme entegre etmeye doğru kayıyor. Bu stratejik hamle ile birlikte CheersLand, yeni farming havuzlarından biri olan Everest CHEERS Pool #RWA’yı duyurdu. Bu yazımızda Everest CHEERS Pool #RWA havuzuna nasıl stake edileceğini anlatacağız.

https://farmer.trustfi.org/space/cheersland adresine giderek connect wallet seçeneğine tıklayıp cüzdanınızı bağlayın.

Cüzdanınızı bağladıktan sonra havuzun altında bulunan “Approve” butonuna tıklayın. $0.3 değerindeki BNB ile makul fee ücretini onayladıktan sonra havuz, stake işlemine hazır hale geliyor.

Approve yaptıktan sonra butonun ismi “Stake” oluyor. Stake butonuna tıklayın ve farm’a yatırmak istediğiniz $CHEERS adedini girerek (Max butonuna basmadan küsüratsız manuel olarak girilmeli) “Confirm” butonuna basın. Açılacak cüzdan penceresinden onay verdikten sonra stake işlemi tamamlanmış oluyor.

* Stake edilmiş token adedi arttıkça APR oranının düşeceğini unutmayın.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

funding round

Kripto Para Hedge Fonları Nedir?

Üstad Splinter Potansiyeli Yüksek On Coin’e Dikkat Çekti