içinde

CheersLand $CHEERS Projesindeki Son Gelişmeler

CheersLand, herkesin oyun deneyimlerinden ve sosyal ağlarından para kazanabileceği, genişletilebilir bir GameFi evrenidir. CheersLand GameFi Universe’nin çoklu oyun kombinasyonları, Sıralama Listesi, İlk Oyun Teklifi (IGO), NFT Market ve Çok Varlıklı Stake Platformu gibi özellikleri bulunmaktadır.

  • CheersLand & INTR Ventures Stratejik Ortaklığı

INTR; eğitime, kripto projelerine katkıya, IDO’lara, ICO’lara ve diğer girişimlerle stratejik ortaklıklara odaklanan bir kripto topluluğu tarafından başlatılan bir girişimidir.

  • CheersLand & The Monopolist Stratejik Ortaklığı

The Landlord’s Game, 100 yılı aşkın süredir klasik bir oyundur. Bu, dünyadaki hemen hemen herkesin eğlenmek için oynadığı ve bir emlak kralı haline geldiği bir emlak işlem oyunudur. Ancak yeterince uzun süre oynarsanız, kuralları çabucak kavrayacak ve bu oyunun size yatırım, finans, özellikle de Kripto alanına uygulanabilecek birçok ders ve içgörü verdiğini anlayacaksınız. The Monopolist, oyun ekonomisi ve kullanıcı deneyimi açısından yeni avantajlar sağlamayı amaçlıyor.

  • CheersLand & CryptoBuddy Stratejik Ortaklığı

Cryptobuddy, 80’den fazla platformu kapsayan ve kullanıcıların oyunun zirvesinde olmalarına yardımcı olan bir kripto etkinlikleri toplayıcı ve araştırma platformudur. Şu anda Top Launchpad’lerden, borsalardan, ön satış platformlarından airdrop’lara, beyaz liste etkinliklerine, farming etkinliklerine ve kitle kredilerine kadar tüm kripto satışlarını izlemektedir.

CheersLand’ın Çok Varlıklı Staking Platformu #Stake2Earn’de Listelenen Tokenlar: $TFI $BABY $INTR $BSCS

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

kriptopara

Binance Coin (BNB), Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizi | 21 Ekim 2021

Faiz Neden mi, Sonuç mu?