in , ,

CheersLand (CHEERS) Launchpad’i Seçmeniz için 10 Neden

Bu yazımızda CheersLand (CHEERS) launchpad’i seçmeniz için 10 nedeni sıralayacağız.

CheersLand, kullanıcılara oyun deneyimlerinden ve sosyal ağlarından para kazanma fırsatı sunan genişletilebilir bir GameFi evrenidir.

Projenin Türkiye topluluğuna katılmak için linke tıklayınız.

1. Yapay Zeka Entegrasyonu

Yapay zeka, blok zincir ve nesnelerin interneti (IoT) gibi teknolojiler, hesaplama gücü ve veri üretiminde yaşadığı hızlı artışlarla güçlü ve popüler teknolojiler haline geldiler.

Ekonomik büyüme ve gelişmeyi teşvik eden bu projeler, aynı zamanda toplumun ve ticaretin birçok alanında da hızla tanınarak benimsendi. Nasıl ki geçtiğimiz yıllarda NFT ve metaverse teknolojileri popüler hale geldiyse gelecek yılda da yapay zeka projelerinin popüler olması bekleniyor.

CheersLand launchpad de bünyesine yapay zeka özelliği entegre etmekle birlikte $CHEERS metaverse’e yapay zeka utility eklemiştir.

2. Ekibin Şeffaflığı

Bir projenin geliştiricileri veya ekibin tümü sosyal medyada ve diğer platformlarda şeffafsa yatırımcı için dürüst oldukları izlenimini sağlar. CheersLand launchpad’in de ekibinin şeffaf oluşu, dikkate değer bir özelliktir.

3. Undervalued Oluşu

Yatırımcılar, pozisyonları hakkında daha iyi kararlar alabilmeleri için bir projenin değerinin üzerinde mi (overvalued) yoksa altında mı (undervalued) olduğunu belirlemeye çalışırlar. CheersLand ise gerek marketcap değeri gerek ise çeşitli özellikleri ile undervalued bir launchpad’dir.

4. Uygun Tier Sistemi

CheersLand, kısa süre önce tier sistemini değiştirdi. Yeni sisteme göre tier sahiplerinin IDO’larda hak kazanabilmeleri için tabloda gördüğünüz miktarları stake etmeleri gerekir:

Tier 1: 20,000 $CHEERS
Tier 2: 60,000 $CHEERS
Tier 3: 140,000 $CHEERS
Tier 4: 200,000 $CHEERS

CheersLand’in undervalued oluşu ve anlık düşük piyasa koşulları ile CheersLand’in tier sisteminin maliyetleri oldukça uygundur.

5. Büyük Çoklu Zincir Desteği

Ürünler yeni blok zinciri ekosistemlerine en yüksek değeri sağladığından, CheersLand ürünleri ölçeklenebilir ve kolayca genişletilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. CheersLand LaunchPad, ETH/BSC/AVAX/Polygon’u entegre etmiş ve desteklemiştir. Ayrıca, Arbitrum, Optimism ve ZKSync olan L2’ler yakında kullanıma sunulacaktır. Aptos ve Sui entegrasyonları da CheersLand tarafından duyurulmuştur.

6. Merkeziyetsiz Finansman ve Dürüst İş Uygulamaları

CheersLand iş yapısı ve gelir akışları tamamen şeffaf ve hesap verebilirdir. TrustFi Network, uzun vadede DAO yapısı aracılığıyla tamamen topluluk tarafından yönetilmeye yöneliyor.

7. $CHEERS Private/Seed/Public Vesting Sona Erdi

Private, seed ve public yatırımcıları için $CHEERS token vesting sona erdi.

Tokenomiklere ilişkin ayrıntılar ve istatistikler: https://docs.cheersland.org/cheers-tokenomics/unlock-schedule

8. Certik Audit

CertiK ve diğer Audit firmalarının sunduğu şey; denetlemeler yaparak olası hataları mümkün olan en az seviyeye indirmektir.

Yatırım yapacağınız ve sunduğu imkanları kullanacağız kripto platformlarının bu güvenlik denetlemelerine sahip olup olmadığını ve bu denetlemeleri yapan firmaların bu iş için ne kadar donanımlı ve yeterli olduğunu kontrol etmek, güvenli bir yatırım yapmanıza giden yollardan biridir.

CheersLand’deki sözleşmeler CertiK Audit denetiminden geçmiş bulunmaktadır.

Detaylar için: https://skynet.certik.com/projects/cheersland

9. Geniş Ekosistemi

CheersLand sadece launchpad özelliklerini barındırmakla kalmıyor. CheersLand GameFi Universe’nin; çoklu oyun kombinasyonları, Sıralama Listesi, IDO, NFT Market, Çok Varlıklı Stake Platformu, metaverse, Web3 gibi özellikleri bulunmaktadır.

CheersLand’in güncel 2023 Yol Haritası hakkında detaylı bilgi için linki ziyaret edebilirsiniz.

10. Refund Mekanizması

CheersLand Sigorta Protokolü; satış anlaşmasının önceden belirlenmiş, vesting süresi boyunca satış öncesi yatırımcıları koruyan, isteğe bağlı, geliştirilmiş bir sigorta protokolüdür.

CheersLand Sigorta Protokolü (CIS); CIS korumalı bir IDO projesi tokenleri, art arda 7 gün boyunca IDO fiyatının altında performans gösterdiğinde tetiklenir ve tüm IDO katılımcılarına vesting’in geri kalanı iade edilir.

Projenin Türkiye topluluğuna katılmak için linke tıklayınız.

CheersLand (CHEERS) Nasıl Alınır?

CheersLand (CHEERS) token, şu an sadece PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

PancakeSwap, Binance Smart Chain üzerine kurulu merkeziyetsiz bir borsa olması nedeniyle cüzdanınızın BSC ağına bağlı olduğundan emin olun.

CheersLand kontrat adresi: 0xbbbcb350c64fe974e5c42a55c7070644191823f3

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

PancakeSwap Niye Açılmıyor?

Ripple (XRP) Boğaları 0,55 Dolar Seviyesini Hedefliyor