içinde , ,

Cheersland Alexander Kondrashov İle Anlaştığını Duyurdu

CheersLand

CheersLand olarak, yeni stratejik destekçimiz ve yatırımcımız olarak toplam 4 milyondan fazla abonesi olan süper etkileyici ve girişimci Alexander Kondrashov ile anlaştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

CheersLand’de, Game-as-a-Service yani Hizmet Olarak Oyun modeliyle herkesin oyun deneyimlerinden ve sosyal ağlarından para kazanabileceği, ölçeklenebilir bir GameFi evreni oluşturma hedefimize inanan şirketlerle aynı çizgide olmaya çalışıyoruz.

Ortaklık programı, özellikle CheersLand merkezli tüm oyunlar, oyunlaştırılmış launchpad (IGO yani İlk Oyun Teklifi) ve metaverse sosyalde kullanıcı büyümesi vb. dahil olmak üzere CheersLand için uzun vadeli pazarlama ve promosyona odaklanacak ve kullanıcılar ile oyuncular için daha ekonomik fırsatlar yaratacaktır.

Alexander Kondrashov Kimdir?

Toplam 4 milyondan fazla abonesi olan girişimci, yatırımcı ve seyahat blogcusu Alexander Kondrashov, 2019’dan beri özel Closed Investors Club‘un da kurucusudur. 2016’da kripto dünyasıyla tanışınca heyecanlandı ve kripto madencilik çiftliklerinin inşasına başladı ve ardından Dubai 2017-2018’de kripto konferansları düzenledi.

Alexander Kondrashov

Alexander Kondrashov aynı zamanda “Life in Motion. How to achieve success not losing yourself” kitabının da yazarıdır. YouTube kanalında 1.5 milyon abone ve Instagram kanalında ise 2.5 milyon abone sahibidir.

YouTube kanalı “Alexander Kondrashov”, seyahat ve yatırım konularında lider konumdadır.

Duyurulardan anında haberdar olmak ve sorularınız için CheersLand Türkiye telegram grubuna katılabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

TokenGazer Kripto İncelemesi: Mainnet Lansmanlarının Token Fiyatı Üzerindeki Etkisi

Ticaretin Tarihi III: Okyanuslar Arası Ticaret