in

Charles d’Haussy, dYdX Foundation’ın Yeni CEO’su Oluyor!

dYdX Foundation, Charles d’Haussy’yi yeni CEO’su olarak duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyor!

KoinSaati linkinden dYdX’e üye olan herkes %5 komisyon indirimi kazanıyor, bu fırsatı kaçırmayın! KoinSaati linkinden üye olmak için tıklayın.

İsviçre’nin Zug şehrinde bulunan dYdX Foundation, en güçlü merkeziyetsiz kripto para değişim protokolü olan dYdX’in geleceğe taşınmasını amaçlayarak kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bağımsız bir vakıftır.

Geçtiğimiz Ocak ayında dYdX protokolünün bir sonraki sürümü olan V4 duyurulmuştu. dYdX protokolünün V4 sürümü; açık kaynaklı, tümüyle merkeziyetsiz şekilde yapılandırılacak ve tamamen topluluk tarafından kontrol edilecek. dYdX V4 Mainnet lansmanının 2023’ün 2. çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Metamask ve Infura’nın arkasındaki lider yazılım protokolleri şirketi ConsenSys’te idari yöneticilik yapan Charles d’Haussy, dYdX Foundation’a katılıyor. d’Haussy, Hong Kong ofisini kurduktan sonra ConsenSys’in APAC büyüme çabalarına ve küresel iş gelişimine öncülük etmişti. ConsenSys’ten önce de dYdX Foundation’a rehberlik etmek için kullanacağı çeşitli rol ve organizasyonlarda birçok deneyim kazandı. Charles, bir girişimci ve bir FinTech start-up yöneticisi olmanın yanı sıra FinTech Başkanlığı deneyimine de sahip.

2018 Yılında Charles, Asya’daki en iyi 50 FinTech fenomeni arasındaydı. 2021’de Hong Kong blok zinciri ekosistemini şekillendiren liderler hakkında bir kitap olan Block Kong’u yayımladı.

Şimdiki CEO rolünde ise dYdX protokolünün, topluluğun ve dYdX DAO’nun gelişiminden sorumlu olacak. Ayrıca uluslararası iş tecrübesinden yararlanarak sektörün önde gelen şirketleri, geliştirme ekipleri ve protokolün işbirlikçileriyle stratejik ortaklıklar kuracak.

dYdX Foundation’a katıldığım için inanılmaz heyecanlıyım. Teknolojisi, ekibi ve topluluğu oldukça dikkat çekici ve yıllardır beni motive eden misyonu paylaşıyoruz: Finansal fırsatlara erişimi demokratikleştirmek.

dYdX, 2017’teki lansmanından bu yana işlem hacmine göre en büyük merkeziyetsiz protokol haline geldi ve dev borsalara meydan okumaya devam ediyor.

Vakfın Konsey Başkanı Arthur Cheong, Charles’ın CEO pozisyonuna gelmesi hakkında şunları söyledi:

Charles’ı dYdX Foundation’ın CEO’su olarak görmekten büyük heyecan duyuyorum. Farklı ortaklarla etkileşimde bulunan sektörler arası deneyim zenginliği, vakfa son derece değerli bir katkı olacak. Bizi büyümenin ötesine taşıyacağına inanıyorum.

dYdX Topluluklarına Katılmak için

dYdX hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için YouTube videomuza göz atabilirsiniz!

KoinSaati linkinden dYdX’e üye olan herkes %5 komisyon indirimi kazanıyor, bu fırsatı kaçırmayın! KoinSaati linkinden üye olmak için tıklayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

OpenSea, Avalanche NFT’lerine Erişim Desteği Sağlayacak!

Social Mining Nedir?