in , ,

ChainLink (LINK), Cardano (ADA) ve Gala (GALA) Fiyat Analizleri I 08.06.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum ChainLink (LINK), Cardano (ADA) ve Gala (GALA) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

ChainLink (LINK)

Yükselen kanal içerisindeki hareketlerine devam eden ChainLink (LINK) geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği yükselişler ile birlikte tekrardan kanal direncine geldi. Bu direnç seviyesinden gelen satış tepkileri ile bir miktar geri çekilme yaşamış olsa da, 8.30 dolar seviyelerindeki desteğe tutundu.

ChainLink (LINK)
ChainLink (LINK) Fiyat Analizi I 08.06.2022

Yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmesi halinde kanal direncini kırarak 10.65 dolar seviyelerindeki dirence kadar trendini sürdürebilir. 8.30 desteğinin kırılması halinde ise öncelikle kanal orta bandı, sonrasına ise 6.65 dolar seviyelerindeki destek takip edilebilir. Bunlara ek olarak 7.40 dolar seviyelerinde ara destek bulabilir.

Cardano (ADA)

0.3980-0.4550 bölgesindeki majör dirençten güçlü bir şekilde dönüş gerçekleştiren Cardano (ADA), 0.5600 seviyelerindeki ara direncin de kırılımını gerçekleştirerek yukarı yönlü hareketlerini devam ettirdi. Bu yükseliş trendinin devam etmesi halinde 0.7600 ve 0.8310 dirençlerini test etmek isteyebilir.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Fiyat Analizi I 08.06.2022

Olası bir geri dönüş halinde ise yine 0.5600 seviyelerini destek olarak kullanabilir. Ancak bu desteğin test edilmesi halinde yükseliş trendini de bozma ihtimali ortaya çıkacağından, trend içerisine geri dönüşlerin gözlemlenmesi daha sağlıklı olabilir.

Gala (GALA)

0.08920 ve 0.07080 aralığında yatay hareketleri sürdüren Gala (GALA), minör yükseliş trendinin desteği üzerinde tutunmaya devam ediyor. Trend desteğini daha güçlü bir şekilde kullanmaya başlaması halinde daha sert yükselişler gerçekleştirmek isteyebilir.

Gala (GALA)
Gala (GALA) Fiyat Analizi I 08.06.2022

Yukarı yönlü hareketlerde olası direnç seviyeleri için 0.08920, 0.10090 ve 0.13150 seviyeleri sırası ile takip edilebilir. Trend desteğinin kırılması halinde ise 0.07080 ve 0.05675 destekleri test edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Benefits of a Professional Paper Writing Service

Terra 2.0 (LUNA) %70 Düştü! Düşüş Devam Edecek mi?