içinde

Chain (XCN) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Chain (XCN) Nedir?

Chain (XCN) yatırma işlemleri 8 Nisan TSİ 14:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 10 Nisan’da yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Chain (XCN) için 8 Nisan TSİ 14:00’ten itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. XCN için spot işlemler (XCN/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 10 Nisan’da açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak XCN’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 11 Nisan 12:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının XCN Listeleme Haberi:

Chain (XCN) Nedir?

Chain, kuruluşların sıfırdan daha iyi finansal hizmetler oluşturmasını sağlayan bulut blok zinciri altyapısıdır. Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Çığır açan finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik defterler oluşturuyor. Bir hizmet platformu olarak defteri Sequence tarafından desteklenmektedir.

Chain (XCN)

2014 yılında kurulan Chain, Kholsa Ventures, Pantera Capital, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa’dan 40 milyon doların üzerinde fon topladı.

Chain’in yeni yönetişim token’i XCN’dir. CHN’den yeniden adlandırma planı ile XCN token’ine değiştirilmiştir.

Official website: https://chain.com/

Whitepaper: https://chain.com/Whitepaper.pdf

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Hurricane NFT (NHCT) KuCoin’de Listeleniyor: Hurricane NFT (NHCT) Nedir?

Facebook Yeni Girişimler ile Piyasaya Dahil Olmaya Çalışıyor