in ,

Cetus Ön Satışı Duyurdu

kripto, hack, zincir

Sui ve Aptos odaklı DEX olan Cetus Protokolü, 10 Mayıs’ta halka açık bir satış yapacağını duyurdu. $CETUS tokeni Sui mainnet’te yerel olarak yayınlanacak. 

Cetus’taki tüm ana araçlar ve işlevler temel olarak merkeziyetsiz olarak geliştirilmiştir. Kullanıcıların veya diğer uygulamaların protokollerini istedikleri zaman kendi kullanım durumları için kullanmalarına olanak tanır.

20M CETUS (toplam arzın %2’si) satışa sunuldu. Token fiyatı: $0.045 (0.04 SUI) 45 milyon dolar FDV olarak belirlendi. Token, taahhüt edilen miktara göre Rata’ya dağıtılacak. Şu anda 800 bin SUI’den 22,2 milyon SUI belirlendi.

IDO Detayları

IDO Başlangıç: 13:00 TSİ, 8 Mayıs 2023

IDO Bitiş: 13:00 TSİ, 10 Mayıs 2023

IDO Arzı: 20.000.000 $CETUS (%2)

Hard Cap: 800.000 $SUI

Tüm kullanıcılar katılabilir. Tüm kullanıcılara 1 $CETUS=0.04 $SUI’de aynı fiyatla hizmet verilmektedir. Toplanan $SUI’nin %70’i ilk likidite olarak kullanılacak; %30’u $xCETUS staking ödülleri olarak kullanılacaktır.

CETUS, 10 Mayıs’ta KuCoin ve OKX’te listeleneceğini duyurdu.

Cetus, OKX’in proje üzerinde çalışmalarına yönelik olumlu değerlendirmelerde bulunurken “Move ekosistem genişlemesi boyunca BUIDLing’i sürdürecek.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Cetus, Kucoin listelemesini “10 Mayıs’ta Kucoin tarafından listeleneceğini duyurmaktan büyük onur duyuyoruz.”şeklinde duyurdu. Daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Yeni Başlayanlar için Kripto Rehberi

Delist Nedir? Kripto Paralar Neden Delist Edilir?