içinde , ,

Celo (CELO) ve IOST (IOST) Teknik Analizi | 23 Kasım 2021

kriptopara Binance Coin

Celo (CELO)

Çok sağlam bir ekiple oldukça önemli çalışmaların arifesinde olan Celo’da fiyat 20 Temmuz’dan bu yana süren yükselen trendin üzerinde kalmaya devam ediyor.

Celo (CELO)
Celo (CELO) grafiği

Fiyat Bitcoin düşüşüne rağmen trendin %7 üzerinde durarak güven veriyor. Kısa vadede 26 Ekim’den gelen düşen trendin kırılması için fiyat seviyesinin $5,72 üzerine tırmanması gerekiyor. $5,72 seviyesinin aşılmasıyla beraber $6,75’e hızlı bir hareket gerçekleştirecektir.

IOST (IOST)

IOST’de 31 Aralığa kadar oldukça önemli haberler geliyor. Hem teknik taraf hem temel tarafta görüntü oldukça iyi. Teknolojik gelişmeler fiyatı er ya da geç tetikleyecektir. Şu an grafikte büyük bir çanak kulp görüntüsü hakim.

IOST (IOST)
IOST (IOST) grafiği

Fiyat yavaş yavaş tırmanışa geçti. Ok ile gösterdiğim hareket benzeri bir yapıyla beraber öncelikle kulpun tamamlanacağı daha sonrasında da formasyon hedefi olan $0,13 seviyelerinde Ocak ayını geçireceğini öngörüyorum. $0,05 ve $0,0675 önündeki kısa vadedeki önemli direnç noktaları olacak. $0,08 üzerinde günlük kapanış gelmesi halinde formasyon onayı alınacak ve 3x yolculuğu başlayacaktır. $0,04 seviyesi en önemli destek noktası olarak göze çarpmakta.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

kriptopara

MyNeighborAlice (ALICE) ve Decentraland (MANA) Teknik Analizi | 23 Kasım 2021

Üstad Splinter ile Huobi Temel Analiz Sohbet Saati