in

Cellframe Network: Hizmet Odaklı Blockchain

Cellframe Network Nedir?

Cellframe Network, hizmet odaklı bir blockchain ağıdır. Donanıma benzer bir şekilde inşa edilmiştir, süper bilgisayardan akıllı buzdolabına kadar her makinede kullanım verimliliği sağlar. Post kuantum şifreleme, en yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için varsayılan bir şifreleme yöntemidir. Blockchain’i, altyapı olarak kullanılması için yapılması gereken şekilde yapıyoruz.

Nasıl Çalışır?

Tasarım gereği, Cellframe’in mimarisi, çift katmanlı bir bölünmeye sahip bir yapıdır. İlk katman (heterojen katman), özelleştirilebilir alt zincirleri ve simgeleri başlatabilir. İkinci katmanda (homojen katman), alt zincirler Hücreler halinde düzenlenir. Birlikte çalışabilirlik özelliklerinden dolayı, her uygulamanın (veya dapp’ın) başka bir uygulama ile p2p tarzında bilgi alışverişinde bulunabileceği bir hizmet ekosistemi oluşturmayı planlıyoruz.

Cellframe, çeşitli yüksek talep, yüksek yük, yüksek güvenlik hizmetleri oluşturma ve sunma yeteneğine sahip, temelde geniş işlevselliğe sahip bir blok zinciri platformu vizyonumuzu belgeler. Cellframe, acil Web’in temelini oluşturan hizmetleri oluşturmak için sıfır düzey protokoldür 3.0 iş modelleri, yalnızca gerekli performans ve entegrasyonu değil, aynı zamanda kuantum sonrası güvenliğin bütünleyici temelidir. En önemli yenilikler merkezi olmayan hizmetlerdir, yeni ince sharding uygulaması (performans ve esneklik sunar) bir düşük seviyeli mimari (performans ve güvenlik) ve tasarım gereği yüksek seviyede değiştirilebilirlik (esneklik).

Framework Avantajları;

  • Ölçeklenebilirlik: Orijinal sharding uygulaması, her Hücrede değişken fikir birliği türlerine sahip Blockchain / DAG alt zincirlerini başlatmanıza olanak tanır.
  • Blockchain için Lego: Cellframe SDK ile blok zinciri çözümünüzü oluşturun. Desteğimiz, DLT ihtiyaçlarınızın her adımında size yardımcı olacaktır.
  • Python üzeri C: Açık Python API, çekirdeğin C kodunun performansıyla basit ve zarif blok zinciri çözümleri oluşturmanıza olanak tanır.

İlk Cellframe Hücre Zinciri Tanıtımı: KelVPN

İlk Cellframe Cellchain – KelVPN’i duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, Cellframe ekosistemini gerçekleştirmenin ilk adımını işaretliyor. Çeşitli VPN’lerin şirketlere kullanıcı verilerini sattığı ortaya çıktı. KelVPN, tüm trafiğin farklı düğümler arasında dağıtıldığı Cellframe’in merkezi olmayan ağının üzerinde çalışarak merkeziyetsizleştirme yoluyla gizlilik sorununu çözer. Bu, KelVPN’in günlükleri toplayamamasını, casusluk yapamamasını veya verilerinizi satamamasını sağlayan merkezi bir kontrol noktasının varlığını ortadan kaldırır.

Tokenomics

Maximum Arz : 30.300.000 Cell

Dolaşımdaki Arz : 5,405,475 Cell

Token Dağılımı:

Destekleyen/Yatırım Yapan Venture Capital Şirketler

Önemli Linkler

Cellframe Websitesi : https://cellframe.net/

Cellframe Twitter : https://twitter.com/cellframenet?s=20

Cellframe Medium : https://cellframe.medium.com/

Cellframe Telegram : https://t.me/cellframe

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Deniz Akkelle tarafından yazıldı.

Bitcoin, kripto para

Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin (BTC) Nedir?

vitalik buterin, ethereum

Ethereum 2.0 Nedir?