in ,

Celestia Airdrop Sonuçları Açıklandı! Celestia Airdrop Ödüllerini Kimler Kazandı?

Celestia airdrop etkinliği kapsamında toplam 7.579 geliştirici ve yaklaşık 600.000 adres tahsis edilen TIA tokenleri almaya hak kazandı.

Modüler bir mutabakat ve veri ağı olan Celestia, 26 Eylül Salı günü yaptığı açıklamada, yerel tokeni TIA’nın %6’sını bir airdrop etkinliğinde ekosistem katılımcılarına ve geliştiricilere tahsis edeceğini duyurdu.

 

Kriterleri karşılayan hak sahibi adresler, 17 Ekim’e kadar token’larını talep edebilecekler. Kriterler arasında cüzdan adresinin eski olması, içerisinde para bulunması ve GitHub bağışı gibi detaylar yer alıyor.

Celestia, ölçeklenebilir bir veri kullanılabilirliği katmanı oluşturmayı amaçlayan blok zinciri ağıdır. Veri kullanılabilirliği, ağ düğümlerinin bir bloktan veri indirme, depolama ve ağ katılımcıları tarafından erişilebilir ve geri alınabilir olmasını ifade eder.

Celestia projesinin arkasındaki şirket Celestia Labs, 2022 yılında 55 milyon dolar yatırım alarak 1 milyar dolar değerleme ile unicorn statüsüne ulaşmıştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Chainalysis Raporu: Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da Kripto’nun Durumu

Celestia (TIA) Ne Zaman Borsalarda Listelenecek?