in , ,

Celer Network, NFT Airdrop Etkinliği Gerçekleştirecek!

Celer Network
Celer Network (CELR)

Celer Network, Mart 2019’da Binance Launchpad’deki Initial Exchange Offering (IEO) aracılığıyla ilk çıkışını yaptı ve o zamandan beri katlanarak büyüdü. Şimdi ise NFT Airdrop etkinliği gerçekleştirecek!

Proje, dApp’leri daha hızlı, daha güvenli hale getirmek ve Ethereum, Polkadot ve Binance Smart Chain (BSC) gibi blok zincirlerinde daha düşük maliyetlerle çalıştırmak için bir Layer-2 ölçeklendirme platformu sunuyor ve yakında ek zincirler eklemeyi planlıyor.

Sürdürebilir Web3 projelerini destekleyen ve politikalar sunan Quest3 ile iş birliği gerçekleştiren Celer Network, bir etkinlik ile geri döndü. 6 görevin tümünü tamamlayan kullanıcılara yönelik airdrop dağıtacak. Proje, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada detaylara değindi.

Celer Network; MIT, Princeton, UC Berkeley ve UIUC gibi prestijli üniversitelerden doktora derecesine sahip girişimcilerin yanı sıra Google, Cisco, Oracle, Amazon ve daha fazlası gibi teknoloji devlerinde çalışarak kazanılan deneyimler tarafından kuruldu. Şu anda Celer’de çalışan uygulamalar ve ara yazılımlar, DeFi, blok zinciri ve GameFi alanı genelinde geniş bir kullanıcı tabanının çekilmesine şimdiden yardımcı oldu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Gains Network Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

kripto

Kripto Paralar Büyük Borsalarda Nasıl Listelenir?