içinde , ,

CeekVR (CEEK) ve RadioCaca (RACA) Güncel Fiyat Analizleri I 17.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum CeekVr (CEEK) ve RadioCaca (RACA) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

CeekVR (CEEK)

Metaverse alanına hızlı bir giriş yapan CeekVR (CEEK), piyasa genelinde yaşanan negatif havanın etkisi ile sert düşüşler yaşadı. Bu süreç içerisinde 0.6350 seviyelerinden 0.1120 seviyelerine kadar geriledi.

0.1120 seviyelerinden başlayan alımların etkisi ile tekrardan 0.2000 seviyelerine kadar yükselirken bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.1930 seviyelerinden fiyatlanıyor. Hacimsel olarak piyasa genelinde de dikkat çeken düşük volatilitenin yeni bir yön tayini için akümülasyon aşaması olarak da değerlendirilebilir.

CeekVR (CEEK)
CeekVR (CEEK) Güncel Fiyat Analizi I 17.05.2022

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde CeekVR (CEEK) için ilk direnç seviyesi olarak 0.2860 seviyeleri takip edilebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde ise 0.3880 seviyelerine kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. Düşüşlerin devam etmesi halinde ise 0.1189 seviyelerini tekrardan test ederek bu bölgede ikili dip oluşturma çalışması gerçekleştirebilir. 0.1190 desteğinin kırılması halinde ise Fibonacci aracından faydalanarak 0.07440 seviyelerinde destek bulabileceği öngörülebilir.

RadioCaca (RACA)

0.001810-0.001950 bölgesindeki majör desteğin kırılması ile birlikte uzun soluklu bir düşüş trendi içerisine giren RadioCaca (RACA), 0.0004000 seviyelerine kadar gerilemişti. Bu seviyelerden gelen alım tepkileri ile gerçekleştirdiği yükselişler ile minör düşüş trendini kırmayı başardı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0005830 seviyelerinden fiyatlanırken yatay bir seyir izlemeye başladı.

RadioCaca (RACA)
RadioCaca (RACA) Güncel Fiyat Analizi I 17.05.2022

Yeni bir yükseliş trendi oluşması halinde 0.0008710 seviyelerindeki dirence kadar fiyatlanma olasılığı bulunurken, bu direncin kırılması halinde ise 0.001320 seviyelerindeki direnci de test edebilir. Düşüş trendi içerisine geri dönmesi halinde ise 0.0004116 ve 0.0001550 seviyeleri olası destekler olarak takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Binance, Elon Musk

Elon Musk: ABD 18 Aya Kadar Sürebilecek Durgunluk İçinde

Ethereum (ETH) Zayıflıkları Nelerdir?