içinde ,

CeekVR (CEEK), ApeCoin (APE) ve Fantom (FTM) Fiyat Analizleri I 13.04.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum CeekVR (CEEK), ApeCoin (APE) ve Fantom (FTM) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

CeekVR (CEEK)

Huobi ve KuCoin borsalarında listelenmesi ile uzun süredir beklenen yükselişini gerçekleştiren CeekVR (CEEK) piyasa genelinde yaşanan olumsuzluklar sebebi ile bu yükselişleri sınırlı kaldı. 0.56745 seviyelerindeki direncin kırılımını gerçekleştirmesine rağmen, bu direnç seviyesi üzerinde tutunmakta başarılı olamadı.

CeekVR (CEEK)
CeekVR (CEEK) Fiyat Analizi I 13.04.2022

Sert düşüşlerin yaşandığı geçtiğimiz hafta sonrasında 0.44000-0.46800 bölgesindeki majör desteğin de altına sarkarak %30 civarında bir kayıp gerçekleştirdi. Bu düşüşlerin devam etmesi halinde 0.38800 ara desteği tekrardan test edilebilir. Bu destek altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 0.28590 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendini sürdürebilir. Yeni bir yükseliş trendi için 0.44000-0.46800 bölgesinin üzerinde bir fiyatlanma izlenmesi gerekebilir. Bu majör bölgenin geçilmesi halinde ile 0.56745 ve 0.73230 dirençleri takip edilebilir.

ApeCoin (APE)

Piyasaya her anlamda hızlı bir giriş yapan ApeCoin (APE) geçtiğimiz ay sonunda başlayan düşüş trendi içerisinden çıkış yapmış olarak görünüyor. Trend desteğini de başarılı bir şekilde test ederek 12.6090 direncine yakın bir seviyeye kadar yükseliş gerçekleştirdi.

ApeCoin (APE)
ApeCoin (APE) Fiyat Analizi I 13.04.2022

Kritik bir noktada bulunan 12.6090 direncinin kırılması ile yeni bir yükseliş trendinin onayını alması mümkün görünüyor. Bu şartlarda 13.6500 ve 14.6400 dirençlerini test etmek isteyebilir. Ancak 12.6090 direncinden reddedilmesi halinde 10.6470 desteğine kadar geri çekilmeler izleyebiliriz. Direnç seviyesine yakın bölgede oluşan ikili tepe yapısı da göz ardı edilmemeli.

Fantom (FTM)

Mart ayı ortalarında başlattığı yükseliş trendinin kırılımı ile tekrardan 1.1500’li seviyelere kadar gerileyen Fantom (FTM), bu trend esnasındaki hacimsiz görüntüsü ile güven vermiyordu. Ekip içerisindeki ayrılıklar ve fikir uyuşmazlıkları da bu güven ortamını yeterince sarsmıştı.

Fantom (FTM)
Fantom (FTM) Fiyat Analizi I 13.04.2022

1.5200 direncinin kırılımını gerçekleştirmesine rağmen üzerinde tutunmakta başarısız olurken, 1.3370 seviyelerindeki desteği de hızlı bir şekilde kırarak yeni bir düşüş trendine girmiş görünüyor. Bu yakının hazırlandığı saatlerde 1.1580 seviyelerinden fiyatlanırken, 1.1480 desteğine çok yakın bir şekilde hareket ediyor. Bu desteğin kırılası halinde 1.0520 seviyelerindeki desteğe tekrardan dönüş gerçekleşebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

NEAR Protocol (NEAR) Ekosistem Rehberi – 1

BinaryX (BNX) ve Zebec Protocol (ZBC) KuCoin’de Listeleniyor